Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam :)

Ostatnio miałem straszne problemy z reakcją myszy w Call of Duty World War II :/ Przez tydzień myślałem co tu zrobić, aż w końcu wykombinowałem, a temat ten założyłem dla osób miewających podobny problem.

 

Otóż jeżeli komptuer potrafi zrobić więcej (!! Ale z trudnością !!) niż ustalona maksymalna liczba klatek w ustawieniach, należy te opcję zmniejszyć. Ja mam laptopa, który utrzymuje 50 - 75 klatek na sekundę, natomiast wcześniej miałem ustawione, aby laptop próbował osiągnąć do 150 klatek. Przez to, nie miał wystarczająco mocy obliczeniowej na myszkę, a przez to jest ona spowolniona i sprawia wrażenie pływania po ekranie. (moje przypuszczenie)

 

W skrócie, jesli masz problem z wolną reakcją myszy w grze, a nie jest to spowodowane samą myszką, należy wtedy ustawić maksymalną liczbę wyświetlanych klatek na 60/50. Oczywiście w zależności od tego czy komputer jest gorszy czy lepszy, można potestować 40-50 dla gorszego (jeśli nadal nie pomogło) lub 70-100 dla lepszego, jeśli chcecie większą szansę na wyświetlenie dobrej klatki (G-Sync/FreeSync to naprawia i wyświetla klatkę dopiero wtedy gdy zostanie ona wytworzona.)

 

Mam nadzięję, że się przyda :D

Edytowane przez jasiubor
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...