Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Mini optymalizacja COD:WWII

codwwii cod:wwii lagi myszki lagi wolna reakcja delay

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 jasiubor

jasiubor
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 03 marzec 2018 - 17:11

Witam :)

Ostatnio miałem straszne problemy z reakcją myszy w Call of Duty World War II :/ Przez tydzień myślałem co tu zrobić, aż w końcu wykombinowałem, a temat ten założyłem dla osób miewających podobny problem.

Otóż jeżeli komptuer potrafi zrobić więcej (!! Ale z trudnością !!) niż ustalona maksymalna liczba klatek w ustawieniach, należy te opcję zmniejszyć. Ja mam laptopa, który utrzymuje 50 - 75 klatek na sekundę, natomiast wcześniej miałem ustawione, aby laptop próbował osiągnąć do 150 klatek. Przez to, nie miał wystarczająco mocy obliczeniowej na myszkę, a przez to jest ona spowolniona i sprawia wrażenie pływania po ekranie. (moje przypuszczenie)

W skrócie, jesli masz problem z wolną reakcją myszy w grze, a nie jest to spowodowane samą myszką, należy wtedy ustawić maksymalną liczbę wyświetlanych klatek na 60/50. Oczywiście w zależności od tego czy komputer jest gorszy czy lepszy, można potestować 40-50 dla gorszego (jeśli nadal nie pomogło) lub 70-100 dla lepszego, jeśli chcecie większą szansę na wyświetlenie dobrej klatki (G-Sync/FreeSync to naprawia i wyświetla klatkę dopiero wtedy gdy zostanie ona wytworzona.)

Mam nadzięję, że się przyda :D

Użytkownik jasiubor edytował ten post 03 marzec 2018 - 17:11

• 0

#2 Warren1987

Warren1987
  • ♫ ♪ ♫...Do The Evolution???...♪ ♫ ♪

• 2008 postów

Napisano 04 marzec 2018 - 12:43

Ciekawa teoria, aż sprawdzę.

• 0

Intel i7 4790 @ 3,6 GHz, Raijintek Aidos, MSI H87-G43, Gigabyte GTX 1660 OC

A-DATA 4x4GB XPG 1600 MHz, ADATA SU800 256GB, WD Caviar Blue 1TB, Seagate Barraqcuda 1TB & 2TB

Zalman Z3, Tacens Valeo V 800W 80+ Silver, AOC G2460VQ6

Logitech G405 Hero SE, Gigabyte K7 Force

Roccat Taito, Sharkoon Skiller SGH2

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: codwwii, cod:wwii, lagi myszki, lagi, wolna reakcja, delay

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych