Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

Chcę otworzyć sklep internetowy. Z użyciem hostingu, wordpressa i pluginu woocomerce. Lecz nie wiem jaki hosting byłby najlepszy. Mam do kupienia hosting i domenę więc najlepiej aby wszystko było w jednym serwisie i najlepiej by serwer był w Polsce. Dopiero zaczynam więc chciałbym niska cenę rejestracji i odnowienia domeny jak i hostingu (2 rok i następne ). Mile by też było gdyby w cenie lub za małą opłatą był email firmowy np. [email protected]

Dzięki za pomoc pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Hi, I want to open an online store. With the use of web hosting, wordpress and the woocomer plugin. But I do not know what the hosting would be the best. I have to buy the hosting and domain, it is the best for the server. I have just started, so I would like to register as well as renew the domain as well as hosting (2 year and next). It was also possible to pay for a small fee, for example: [email protected] Thank you for your help

 

WordPress is more than 17 million websites, while WooCommerce is deploying their e-store with less effort. I recommend choosing cloud-based hosting with the following functions:
 
 
 
1- Optimized and managed servers in the cloud.
 
2- 1- Click installs CMS
 
3 Scalable servers.
 
4- Dedicated IP addresses.
 
5- Server monitoring
 
6- SSH and SFTP access
 
7- Unlimited URLs for steps and site installations
 
8- Integration of Git.
 
9- Easy integration with multiple SSL protocols and one click. Assume to encrypt SSL installations
 
10- Ability to add team members.
 
11- Support 11-24 / 7.
 
12 One click on the Clone and Server Cloning page
 
13- Automatic and free backups
 
14- One click restore option
 
 
 
There is a well managed cloud service in WordPress, but I recommend Cloudways WordPress hosting, which allows users to implement their site with a single click. All the best

 

https://www.cloudways.com/en/hosting-woocommerce.php

Edytowane przez baldwinjackson
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Przecież oferty hostingów VPS są tak atrakcyjnie, że ja raczej bym się zdecydował na coś zupełnie innego. Nie wiem czy kojarzysz ArubaCloud jeśli nie poczytaj sobie o nich -bardzo nowoczesne serwerownie zlokalizowane w zasadzie w całej Europie, teraz otworzyli nową w Warszawie, stabilność i niezawodność i co może być dla początkującego istotne, bardzo dobry kontakt z supportem.

Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites

Bardzo dobry hosting posiada firma Hostingowo. Gwarantują stabilność serwerów, więc będziesz miał pewność, że Twój sklep internetowy będzie działał bez żadnych przerw. Support również działa sprawnie. W swojej ofercie hostingowo posiada również domeny, więc masz wszystko w jednym miejscu. Jak chcesz wiedzieć więcej to wejdź na

Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...