Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,


Jestem tu nowy i to moj pierwszy post, trafilem tu bo szukam porady.


Co myslicie o tym zestawie i w zasadzie producencie?


https://chillblast.pl/chillblast-fusion-challanger-gaming-pc.html


 


Duzo ostatnio o nich trombiom na twitchu streamerzy. Ja potrzebuje komputer glownie do gier no i zeby mial tez dobra gwarancje. Nie potrafie skladac komputerow dlatego chce gotowca z dobra gwarancjom. Macie jakies zastrzezenie do tego zestawu lub producenta? Czy moze polecacie cos innego?


Link to post
Share on other sites

Ja z daleka omijam gotowce. Składanie kompa to nic trudnego.

A w tym zestawie za dużo niewiadomych: co to za karta graficzna konkretnie (marka, model) ,  ssd (marka, model), jakie pamięci (marka, model)? Zapewne nie są to komponenty najwyższych lotów, bo na czymś trzeba oszczędzić żeby zarobić, więc producent zestawu się nimi nie chwali.

No i ten zasilacz. Nie jest zły co prawda, niemniej brałbym go do zestawu za 2 tys., ale nie za 4.

Jeszcze odnośnie tej karty graficznej: wydaje mi się zestaw źle zbalansowany, ponieważ gtx 1060 3GB jest trochę za słaba do gier w rozdzielczościach wyższych niż FHD, a do FHD wystarczy  tańsza  gtx 1050ti.

Do grania w FHD brałbym raczej tańszy zestaw i3 8100 + gtx 1050ti. Powyżej FHD i5 8400 +gtx 1060 6GB.

Edytowane przez knopler
Link to post
Share on other sites

 

Witam,

Jestem tu nowy i to moj pierwszy post, trafilem tu bo szukam porady.

Co myslicie o tym zestawie i w zasadzie producencie?

https://chillblast.pl/chillblast-fusion-challanger-gaming-pc.html

 

Duzo ostatnio o nich trombiom na twitchu streamerzy. Ja potrzebuje komputer glownie do gier no i zeby mial tez dobra gwarancje. Nie potrafie skladac komputerow dlatego chce gotowca z dobra gwarancjom. Macie jakies zastrzezenie do tego zestawu lub producenta? Czy moze polecacie cos innego?

 

Oczywiście złożą ci tutaj forumowicze kompa ale na litość boską nie pisz "trombiom" tylko "trąbią" i nie "gwarancjom" tylko "gwarancją"!!!Pomijam już to że nie używasz też polskich znaków takich jak "ż","ł","ę","ś" itd...

 

Tak jak wyżej napisano omijaj baaaardzo szerokim łukiem takie gotowce jak nie chcesz mieć problemów i nie chcesz przepłacić.Zastosuj się do wzoru a @kajtek i inni złożą ci dużo lepszy i wydajniejszy komputer za tę kwotę w jakimś sklepie internetowym.A  jakbyś się postarał to tutaj na forum jest mnóstwo założonych tematów jeżeli chodzi o złożenie komputera na taką kwotę.

Edytowane przez login1969
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...