Skocz do zawartości

Jaki benchmark do pomiaru różnic z wł. i wył. APU


Recommended Posts

Najpierw

https://pl.wikipedia.org/wiki/AMD_Accelerated_Processing_Unit

Jak wyłączysz APU (czytaj procesor i kartę graficzną) PC przestanie działać i nie potrzeba żadnego banchmarku bo nic nie zadziała.

 

Możliwe że miałeś na myśli zintegrowane w APU GPU czyli kartę graficzną ale wówczas napisz łaskawie o jaką różnicę Ci chodzi (w porównaniu do czego) lub różnicę w czym (jakie programy gry)?

 

Np. różnicy w oglądaniu filmów na YT nie zobaczysz, a w grach fps będziesz miał więcej na gtx 960 niż na Integrze.

 

Na koniec radzę używać google - to na prawdę nie boli - wpisz "Dual Graphics AMD" - podpowiem Ci że z gtx'em nie zadziała.

 

PS - nie czuj się urażony, ale "jakie pytanie, taka odpowiedź" - może gdybyś poświęcił trochę czasu, napisał dokładnie o co Ci chodzi, opisał problem, to ktoś też poświęciłby więcej czasu aby pomóc Ci go rozwiązać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Drogi prezesie. Czy możesz wyjaśnić co rozumiesz przez APU ?  A ja dam ci od razu odpowiedź,że GTX960 jest sporo wydajniejszy niż grafika w procesorze...A jak koniecznie chcesz sprawdzić różnicę to wpisz w gogle "benchmark grafiki" i już.

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/najlepsze-darmowe-programy-do-testowania-i-diagnostyki-sprzetu.html

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Zrobiłem testy z włączoną integrą i z wyłączoną. Jako benchmark posłużył mi PassMark PerformanceTest9 i wyszły mi takie wyniki:

Z włączoną integrą wynik dla procesora - 4828 oraz z wyłączoną integrą wynik 4391

Dla ustawień 3D - z włączoną integrą - 5069, natomiast z wyłączoną integrą wynik - 3995

Porobie jeszcze troche testów z podanej strony.

 

 

 

Czy możesz wyjaśnić co rozumiesz przez APU ? 

Myślałem, że APU to integra. Dalej już sobie poradzę

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...