Skocz do zawartości

Komputer 4500zł AutoCAD/Gry, propozycje zestawu.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez 3ndurek,

Recommended Posts

Witam proszę o pomoc w ułożeniu zestawu sam komputer, zestaw może być z kartą Radeon(lecz nie musi) gdyż monitor posiada funkcję AMD FreeSync, z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam :)
 

Zastosowanie komputera: AutoCAD, gry, PUBG itp.

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 4500zł
Kiedy zamierzasz kupić komputer? W marcu
Których części potrzebujesz?:Sama "buda"
Czy będziesz podkręcać sprzęt? Nie
Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?:2560 x 1440, nie zamierzam go wymieniać, PROLITE B2783QSU-B1
Specjalne wymagania: Procesor Intel, Zestaw ma być z windowsem 10, dysk ssd 240gb oraz dysk hdd 1tb, pamięć ram 16gb, realizacja w morele.net(Kody rabatowe/ promocyjne)
Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Nie
Własna propozycja zestawu:brak
Inne:brak
Edytowane przez sowix71
Link to post
Share on other sites

Używane GPU nie w chodzi w grę, w takim razie może być to karta Nvidia jak najbardziej :),
jeżeli by się zmieściła w budżecie moja propozycja to: MSI GeForce GTX 1060 AERO ITX OC 6GB GDDR5 (192 Bit) DVI-D, 2xHDMI, 2xDP, BOX (V328-086R) za 1549zł, jeśli nie to możemy zejść niżej chwilowo na GTX 1050ti(do późniejszej wymiany na coś mocniejszego) ponieważ kupowanie GTX 1060 w wersji 3GB raczej mija się z celem.
 

Edytowane przez sowix71
Link to post
Share on other sites

Używane GPU nie w chodzi w grę, w takim razie może być to karta Nvidia jak najbardziej :),

jeżeli by się zmieściła w budżecie moja propozycja to: MSI GeForce GTX 1060 AERO ITX OC 6GB GDDR5 (192 Bit) DVI-D, 2xHDMI, 2xDP, BOX (V328-086R) za 1549zł, jeśli nie to możemy zejść niżej chwilowo na GTX 1050ti(do późniejszej wymiany na coś mocniejszego) ponieważ kupowanie GTX 1060 w wersji 3GB raczej mija się z celem.

 

Święta racja, GTX 1060 w wersji 3GB mija się z celem. GTX 1050ti to też kiepski pomysł. Przy rozdzielczości 2560 x 1440 komfortowego grania raczej nie będzie.

 

Moja propozycja http://www.morele.net/inventory/info/9fc6638a/ za 4538 zł z rzeczonym wyżej GTX 1060 6GB.

Zapomniałem o chłodzeniu procesora - https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-silentiumpc-fera-3-he1224-v2-spc144-858455/ za 99 zł.

Można ewentualnie przyoszczędzić na zasilaczu i dysku SSD.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Dziękuję serdecznie za rzetelną odpowiedź:), niedługo dam znać czy zatwierdzam zestaw jako gotowy do złożenia i czy możemy zamknąć temat. Pozdrawiam


Dziękuję jeszcze raz za pomoc i pozdrawiam, temat można już zamknąć. :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...