Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, kupiłem w listopadzie laptop ASUS'a z 4 -gigową pamięcią ram.
(https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-x555qg-15-6-a10-9600p-4gb-ram-1tb-dysk-r5m430-grafika-win10-plecak-i-mysz.bhtml - cała specyfikacja)

 

Problem w tym, że w grach mam maksymalnie 60 fpsów - nie są stałe, spadają do 30, 40, 45 co uniemożliwia mi grę (cs go, lol, ets2). Nie są to gry, które wymagają wiele, dlatego dziwie się, że takie coś ma miejsce.. Wszystko w ustawieniach mam praktycznie na wydajność. 

Drugim problemem jest to, że jak chcę włączyć ustawienia karty graficznej, to od razu system się wiesza.. 

 

Co mogę zrobić? Myślałem, żeby kupić dodatkowy RAM, ma to jakiś sens?

Link to post
Share on other sites

Tylko ja ku**a nie rozumiem czegoś, dałem już ustawienia w LOLU na najniższe, takie, gdzie grafika jest gorsza niż na nintendo, a i tak w team figtach mam takie spadki fpsów, ze mogę sobie oglądać zdjęcia a nie grać. Jakim cudem sprzęt za 2 tysiące złotych może tak działać? Wytłumaczy mi to ktoś? Nie mam już chyba do tego nerwów..

Link to post
Share on other sites

Bo to nie jest sprzęt nastawiony przez producenta ,na granie. No ewentualnie szachy itp... :)

Sprawdź użycie pamięci jak nic na nim nie robisz. Może coś jej trochę "zżera" i na gry brakuje...

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Tylko ja ku**a nie rozumiem czegoś, dałem już ustawienia w LOLU na najniższe, takie, gdzie grafika jest gorsza niż na nintendo, a i tak w team figtach mam takie spadki fpsów, ze mogę sobie oglądać zdjęcia a nie grać. Jakim cudem sprzęt za 2 tysiące złotych może tak działać? Wytłumaczy mi to ktoś? Nie mam już chyba do tego nerwów..

kupiłeś laptopa który nie nadaje się do gier i tyle. Tutaj wydajność Twojego gpu:

 

https://www.notebookcheck.pl/AMD-Radeon-R5-M430.160199.0.html

 

nadaje się do YT, internetu i w sumie tyle.

Link to post
Share on other sites

W mojej opinii dołożenie RAMu (jeśli jest taka możliwość) ma sens. 8GB przy grach to podstawa. Niestety ale ten laptop tak jak zauważył bossk to nie jest maszyna przeznaczona do gier. Testy wydajności tego cuda znajdziesz na necie, karta w nim zamontowana nadaje się do YT.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...