Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Używany 1 rok Intel Core i5 6500 4×3.2 Ghz, GTX 1060 (6 GB GDDR5), 8 GB DDR4 2133Mhz RAM

intel kupno 8GB RAM; 600€ gtx1060

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Strzala8

Strzala8
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 27 luty 2018 - 16:34

Witam,

Mieszkam w Niemczech i rozwazam kupno podanego w tytule sprzetu: https://www.ebay-kle...00895-228-20978.

Wynegocjowalem z gosciem 600€, po czym ten OD razu sie zgodzil ale ja nadal sie wacham. Chociaz cena sprzetu wydaje sie byc juz mocno obnizona, myslicie ze moglbym sie z nim jeszcze potargowac? ;)

Chcialbym zagrac w Wiedzmina 3 i Assassin's Creed Origins na najwyzszych ustawieniach oraz Kingdom Come: Deliverance i Elex chociaz na srednich. Nie mam tez zadnego doswiadczenia w samodzielnym skladaniu kompa i nie mam przy tym pewnej reki, dlatego wole sie zdac na gotowy PC do gier.

Z drugiej strony, jakbym nawet juz go mial, od sierpnia 2018 do marca 2019 bede za granica i nie bede go mogl zabrac ze soba. Nie chcialbym zeby przez ten dlugi czas taki super sprzet gdzies sie kurzyl u kogos w piwnicy. Myslicie, ze oplaca sie kupno komputera do gier np. POWYZSZEGO teraz czy powinienem uzbroic sie w cierpliwosc i poczekac na kupno jeszcze z rok do marca 2019, kiedy wroce z zagranicy i moze ceny nowych, tudziez uzywanych kompow do gier jeszcze stanieja?

Pozdrawiam,

Alex

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: intel, kupno, 8GB RAM;, 600€, gtx1060

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych