Skocz do zawartości

Blokada DNS, a zarazem uniemożliwienie wbicia na TS3


Recommended Posts

Witam, mam taki problem z TS3, jak i DNS.

Wczoraj grałem normalnie TS3 działał wszystko DNS nie wywalało timedoutów przy połączeniu.
Ale dzisiaj chce wbić na TS3 i nie moge " Failed connect to server" Więc zobaczyłem co wyskoczy mi w nslookup

a tam 

" DNS request timed out.
           timeout was 2seconds.
Server:   UnKnown
Adress:   8.8.4.4

DNS request timed out.
         timeout was 2seconds.
DNS request timed out.
         timeout was 2seconds.
*** Request to UnKnown timed-out"

sprawdziłem to komendą nslookup -type=srv

komendą nslookup (ip serwera), wyskakuje to samo. Nie wiem co robić, nie wiem nawet co blokuje DNS. Wyłączenie firewalla nic nie daje, VPN przez Windowsbetternet i przez Hotspot shield nic nie daje. Cały czas coś blokuje DNS.

Proszę o pomoc!


Podstawowy serwer TS3 w nslookup cmd też jest timed outowany, coś blokuje mi DNS ale nie wiem co proszę o pomoc.

sprawdziłem też ping voice.teamspeak.com  , jeden pakiet odrzucony a tak to ping 56, 58 ,60.
ale w nslookup voice.teamspeak.com, DNS request timed out,

Link to post
Share on other sites

Dziwne to blokowanie DNSów bo ping na voice.teamspeak.com można uznać za poprawny. Jak rozumiem z poziomu przeglądarki również nie ma problemu bo napisałeś posta. Można spróbować w trybie awaryjnym (z obsługą sieci) czy występuje ten sam problem albo skorzystać z innego urządzenia (laptop/smartfon). Spróbuj też testowo ustawić DNS na np. "tepsowy" 194.204.152.34 a drugi na 8.8.8.8.

 

Dobrze by było dodać jaki system jest tutaj używany, router (+ połączenie z nim: wifi czy ethernet) i łącze do netu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...