Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

DAHUA DH-SD22204T-GN Internet mobilny

Dahua internet Internet mobilny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 anield

anield
  • Bywalec

• 85 postów

Napisano 25 luty 2018 - 20:56

Hej, mam problem nie umiem się połączyć z kamerą przez Internet z telefonu :/ 

Czy do tego zestawu potrzebny jest mi router 3G lub 4G? Czy może problem jest w tym że mam tylko IP wewnętrzne ?

Proszę o pomoc

• 0

#2 Zieciu971

Zieciu971
  • Nowicjusz

• 15 postów

Napisano 26 luty 2018 - 07:38

Za mało szczegółów.. "Czy do tego zestawu potrzebny jest mi router 3G lub 4G?" Użytkownicy tego forum to wróżbiarze Macieje ?

• 0

#3 anield

anield
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 85 postów

Napisano 26 luty 2018 - 11:45

kamera 

DAHUA DH-SD22204T-GN

router z neti 

nie wiem jak mam ustawić sieć abym miał połączenie do kamery przez internet mobilny, która jest połączona z routerem przez kabel RJ45

jak telefon łączy się z  wifi to działa normalnie a jak przez internet mobilny jest błąd łączenia i nie wiem jak to ustawić ktoś ma jakieś pomysły?

• 0

#4 Zieciu971

Zieciu971
  • Nowicjusz

• 15 postów

Napisano 26 luty 2018 - 12:00

kamera 

DAHUA DH-SD22204T-GN

router z neti 

nie wiem jak mam ustawić sieć abym miał połączenie do kamery przez internet mobilny, która jest połączona z routerem przez kabel RJ45

jak telefon łączy się z  wifi to działa normalnie a jak przez internet mobilny jest błąd łączenia i nie wiem jak to ustawić ktoś ma jakieś pomysły?

Pierwsze pytanie, aplikacja na telefonie, Easy4IP czy iDMSS ? Lub jeszcze inna ? Jak łączysz się z kamerką w sieci wewnętrznej używasz do połączenia adresu IP czy chmury P2P udostępnionej przez Dahua ?

• 0

#5 anield

anield
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 85 postów

Napisano 26 luty 2018 - 13:23

aplikacja na telefonie gDMSS Lite

łącze się z kamera za pomocą IP i wszystko gra ale jestem podłączony przez wifi jak odłączę wifi to odrazu jest błąd połączenia i nie da się podłączyć do kamery przez internet mobilny

dodałem kamerę do  Easy4IP i na komputerze działa, na telefonie nie ,nawet z wifi juz nie działa :/

• 0

#6 Zieciu971

Zieciu971
  • Nowicjusz

• 15 postów

Napisano 26 luty 2018 - 13:40

aplikacja na telefonie gDMSS Lite

łącze się z kamera za pomocą IP i wszystko gra ale jestem podłączony przez wifi jak odłączę wifi to odrazu jest błąd połączenia i nie da się podłączyć do kamery przez internet mobilny

dodałem kamerę do  Easy4IP i na komputerze działa, na telefonie nie ,nawet z wifi juz nie działa  :/

Bo komputer jest w sieci wewnętrznej zapewne.. po pierwsze w kamerze uruchom dostęp zdalny za pomocą p2p, dodaj kamerkę w easy4ip za pomocą numeru seryjnego, (przypisz ją do konta), i na telefonie zaloguj się na utworzone w easy4ip konto, i w zakładce podgląd powinieneś mieć dostępne urządzenia. I przede wszystkim w kamerze i routerze netii włącz upnp 

• 0

#7 anield

anield
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 85 postów

Napisano 26 luty 2018 - 23:45

https://scontent.fwa...6d6&oe=5A973ED7

nie mam opcji p2p :/

a na routerze nie mam upnp

https://scontent.fwa...b5b&oe=5A967343

obrazy jak to wygląda teraz

znalazłem w netii upnp

https://scontent.fwa...475&oe=5A966B59

ale czy to tak ma być?

teraz na Easy4IP ruszyło ale nie rozumiem skoro na Easy4IP chodzi, to czemu na gDMSS Lite nie chodzi ?

https://scontent.fwa...656&oe=5A963678

Upnp od kamery i czasem pisze Błąd mapowania a czasem Pomyślnie zmapowano nie rozumiem tego w ogole 

Ok już działa! dzięki wielkie! pozdro
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Dahua internet, Internet mobilny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych