Skocz do zawartości

Telefon flagowiec SGS8, V30, OP5/T itd


Recommended Posts

Witam, szukam telefonu, flagowca za fajną cenę w super stanie

(bierzcie pod uwagę, że od dziś startują premiery telefonów 2k18)

 

Szukam mi.n. galaxy s8+, lg v30, oneplus 5 lub 5t, htc u11, htc u11+, mate 10 pro.

Lub inne tegoroczne flagowce.

Link to post
Share on other sites

A co zmienia to, że startują premiery. Liczysz, że s8 spadnie z ceny o 400 zł w jeden dzień? Nie spadnie i mało tego, na tyle mała jest różnica pomiędzy s8 a s9, że pewnie cena poniżej 2k (i nie tylko) w sklepach zejdzie dopiero przed premierą s10 ;)

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Jak poniżej 2k jak już spokojnie za 1800zl można kupić.

 

Tak moim zdaniem szybko zacznie spadać nawet i o 100zl bo przecież ile jest zapaleńców co sprzedadzą S8 żeby kupić s9.

Ponadto do dopiero mwc, a w kwietniu będzie mi7, g7 pewnie u12. Czerwiec to pewnie nowa Xperia, op6, wydaje mnie się lipiec/sierpień będzie należał do LG V40, u12+ itd.

Flagowce 2k17 spadną z ceny i już zaczynają spadać

Link to post
Share on other sites

auto korekta - miałem na mysli g7 ;)

 

V30 to to samo co G6 tylko lepsze. Ja zawsze lubiłem telefony HTC i LG (miałem od LG dwa flagowce). Teraz mam w domu S7 Edge i S8 i pod względem softu Samsung jest daleko przed konkurencją. Jesli ktoś ceni prostotę i szybkość to HTC jest świetne, a LG.. jedyny plus w V30, że ma DAC wbudowany. Wolałbym kupić S8 - zresztą sam ekran od superamoleda nie jest lepszy no i jakoś nie mam pojęcia czemu nawet S7 odpala aplikacje szybciej niż V30. Ogólnie LG ma problem z zrobieniem dopracowanego urządzenia. Oled w którym i tak czarny świeci, zawsze coś zepsują, ale może z ciekawości spróbuję V30tki ;)

Link to post
Share on other sites

Ja z flagowych LG miałem G2 i G3, super telefony, teraz mam p9 i działa on dużo szybciej niż S7edge gdzie on od premiery miał problem.

 

Samsung do przodu z softem? Że lepszy? Nie zgodzę się z tym wcale. Moim zdaniem experienceui czy tam touchwiz to najgorsze nakładki.

 

Teraz cenie sobie miui, emui, Nova i czysty android

Link to post
Share on other sites

Ja mam s7 edge z wylaczanymi animacjami i mi ten telefon abi razu nie zlagowal. Chodzi duzo szybciej niz LG G Flex 2 ktorego mam dalej jako zapasowy i niż HTC One M9. Od P10 tez chodzi szybciej więc nie wiem może miałeś na starym sofcie?

 

Przerobilem trochę flagowcow i z wszystkich chyba najlepiej chodzi U11 a S7 edge czy S8 są szybsze niż G6 i V30 w systemie. Zwłaszcza w odpalaniu apek i uruchamianiu stron ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...