Skocz do zawartości

Nowy komputer myszka i klawa nie dziala


Recommended Posts

To są wtyczki do podłączenia wyjść na panel przedni obudowy.

 

trzeba miec kabel zeby to podlaczyc?
Kable do podłączenia powinny być w komplecie z obudową.http://www.bestpcinfo.pl/wordpress/wp-content/uploads/2012/01/Antec-Eleven-Hundred-Front-panel-obudowy.jpg
Link to post
Share on other sites
To są wtyczki do podłączenia wyjść na panel przedni obudowy. Kable do podłączenia powinny być w komplecie z obudową.http://www.bestpcinfo.pl/wordpress/wp-content/uploads/2012/01/Antec-Eleven-Hundred-Front-panel-obudowy.jpg
Wlasnie to mialem podłączone do przedniego to oni zle podlaczyli? de50efab8c485873b0570306030002e6.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
Zależy jakie porty.to jest wyjście na USB 3.0 i jeżeli Twoa obudowa takie porty posiada na front panelu to jest poprawnie.
Problem w tym ze wszędzie ja posiadam te usb 3.0 na podstawie tego tylko nie wiem czy to teraz nie kwestia tego ze musze to podlaczyc

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Czyli masz wyjście na front panel USB 3.0 i tu jest poprawnie. Jeżeli obudowa, płyta i CPU były złożone w Morele to wysyłaj. Jak nie działa poprawnie na początku to później może być jeszcze gorzej. Masz na tą usługę gwarancję więc sam nić nie poprawiaj bo mogą uznać, że problem powstał z Twojej winy.

Link to post
Share on other sites
Czyli masz wyjście na front panel USB 3.0 i tu jest poprawnie. Jeżeli obudowa, płyta i CPU były złożone w Morele to wysyłaj. Jak nie działa poprawnie na początku to później może być jeszcze gorzej. Masz na tą usługę gwarancję więc sam nić nie poprawiaj bo mogą uznać, że problem powstał z Twojej winy.
A co jakby zmienic i podlaczyc zamiast front panel na tylny te usb? Chyba bede dzwonil na pogotowie komputerowe bo tyle czasu nie mam co czekac

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
Nie ma mażliwości na takkie podłączenie. Porty na tylnym panelu są z integrowane z płytą gł. Myszka i klawiatura działają po podłączeniu do wyjść na front panelu?
Nie dzialaja wlasnie wgl bo myszka i klawa tylko powinna działać na tylnym tak?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
Myszka i klawiatura może działać w każdym porcie USB o ile są dostępne sterowniki w systemie w tym przypadku USB 3.0. Czy ustawiłeś w biosie opcję PS/2 Simulator?
Ps/2 simulator jest jako disabled

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Jutro jade zawiez do pewnego serwisu cen nie maja wygirowanych nawet plyty glowne naprawiaja. Dziekuje tutaj wszystkim za pomoc ze probowali mi pomoc temat do zamkniecia

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...