Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

GTX 1060 Palit Super JetStream 6GB 32 msc gwarancji

gtx1060 palit 6gb nvidia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Far3ll

Far3ll
  • Amator

• 53 postów

Napisano 22 luty 2018 - 20:41

Witam,
   Chciałbym sprzedać kartę graficzną GTX 1060 Palit Super JetStream 6GB, do karty posiadam komplet taki jak dostałem ze sklepu. Karta zakupiona na początku listopada 2017 i od tego czasu liczona jest (jeśli się nie mylę) 3 letnia gwarancja w sklepie esc.pl.
    Karta jest cicha i wydajna, jest w niej zastosowane półpasywne chłodzenie, które zaczyna pracę od 60 stopni. Assasins Creed Unity przy detalach na najwyższym poziomie osiąga w 55+ FPS (w tej grze są spore tłumy ludzi, więc karta ma co robić).
    Karta przez 2 dni pracowała jako koparka Etherum i w tym czasie na jakieś 3 godziny została podkręcona, później nie chciało mi się w to bawić a po 2 dniach stwierdziłem, że jest mi jej szkoda do tego typu zadań po czym zakończyłem przygodę z kryptowalutami, poza wyżej wspomnianym czasie karta nigdy nie była podkręcana.
   Kartę sprzedaję z powodu braku zadań dla niej i potrzeby napisania pracy licencjackiej.
Cena jaka mnie interesuje to 1600 zł

28313739_1838556226215868_770360344_n.jp

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gtx1060, palit, 6gb, nvidia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych