Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

TV 50' 4K

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 veb21

veb21
  • Nowicjusz

• 14 postów

Napisano 22 luty 2018 - 20:10

Witam, chciałbym zakupić telewizor 50 cali 4K w cenie do max 2500 zł, telewizor będzie służył do oglądania filmów i meczów, nie będzie podłączana żadna konsola itd, telewizor również będzie wisiał. Pozdrawiam

• 0

#2 Rafik567

Rafik567
  • Typowy nosacz wędrownik

• 38 postów
  • Miejscowość:Lipsk

Napisano 05 marzec 2018 - 14:57

Fajna promocja na TV https://inspiracje.x....pl/tv-promocja

• 0

Pacz Pioter cyk i dwójeczka!

#3 White_Ghost

White_Ghost
  • Gaduła

• 315 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 18:24

Philips 49PUS6561:

- 49 cali,
- 4K
- Ammblilight

Model zbiera dobre opinie i był dostępny w sferisie w dobrej cenie. Największy minus to chyba sama firma w razie gdyby "coś" się działo. Poza tym cena/jakość wypada bardzo korzystnie...no i amblilight.

Użytkownik White_Ghost edytował ten post 08 marzec 2018 - 18:24

• 0

#4 RustyCole

RustyCole
  • Dyskutant

• 165 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 08 marzec 2018 - 23:42

Model zbiera dobre opinie i był dostępny w sferisie w dobrej cenie. Największy minus to chyba sama firma w razie gdyby "coś" się działo. Poza tym cena/jakość wypada bardzo korzystnie...no i amblilight.

Coś nie tak jest z gwarancją Philipsa w Polsce? Wiem że dawniej były jakieś problemy z nimi, ale to ze 3-4 lata temu.. Też jestem na kupnie i zastanawiałem się nad tym modelem. 

• 0

#5 Pankracy666

Pankracy666
  • Maniak

• 2424 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 08:45

Coś nie tak jest z gwarancją Philipsa w Polsce? Wiem że dawniej były jakieś problemy z nimi, ale to ze 3-4 lata temu.. Też jestem na kupnie i zastanawiałem się nad tym modelem. 

Jak wszędzie - zależy na jaki oddział serwisowy trafisz.

Ludzie czasami narzekali na serwis SONY - mnie przykładowo potraktowali super i nie mogę narzekać. 

Loteria. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych