Skocz do zawartości

i3-7350K, płyta, chłodzenie, obudowa


Recommended Posts

szukam dobrej i taniej płyty w standardzie mATX pod ten proc i małej obudowy która umożliwi dodanie mu dobrego chodzenia, nie wiem czy i na ile będę go podkręcał (do tego co potrzebuję to stockowy zegar powinien wystarczyć) jednak jest to opcja na przyszłość. Zestaw jest pod media centre i emulację potrzebny mi silny jeden rdzeń, ale dobrze aby obudowa przyjęła też kartę graficzną pełnowymiarową. Myślałem o Thermaltake Core V1 Black ale nie przyjmuje ponoć nic wyższego od 140mm z coolera. Ktoś pomoże to ogarnąć? Ekonomia główne kryterium to nie jest mój główny PC.

Edytowane przez kowalarcade
Link to post
Share on other sites

 

 

nie wiem czy i na ile będę go podkręcał (do tego co potrzebuję to stockowy zegar powinien wystarczyć)

Więc po co płacić za odblokowany mnożnik i droższe MOBO pod OC? - w ogóle opcja bez sensu, koszt samego procesora to 500zł, za 450zł masz i3 8100 4 rdzenie i 4 wątki.

 

Co z resztą podzespołów?

Najlepiej zastosuj się do tego http://forum.benchmark.pl/forum-9/announcement-13-jak-poprosi%C4%87-o-pomoc-w-dziale-komputery-zestawy-komputerowe/

Link to post
Share on other sites

Spoko też sam się zorientowałem, zresztą teraz myślę czy jest sens w ogóle pchać się w podkręcanie na mATX większość ma problem z sekcją zasilania, TDP rośnie też mocno przy tym procku a w małej obudowie robi się piekarnik i nawet dołożenie wentylatora dodatkowego nie poprawi znacznie sprawy. Muszę to jeszcze przemyśleć czy nie odpuścić i kupić zwykłe MB które obleci po prostu dla tego proca.

Edytowane przez kowalarcade
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...