Skocz do zawartości

Słuchawki zamknięte ok. 100 złotych.


Recommended Posts

Witam. Poszukuję słuchawek zamkniętych głównie do gier. Problem jest taki, że mam dość głośny komputer, głośną kierownicę a w lecie siedzę przy otwartym oknie i słychać przejeżdżające auta. Czy jest coś sensownego do +/- 100 złotych? Czytałem recenzje ale tam jakby omijają temat wytłumienia. Wziąłbym Superluxy HD681(są teraz zresztą za 60 dych+ wysyłka za darmo) ale one są niestety półotwarte :/ Może Seenheisery HD201? Wiem, że temat poruszany wielokrotnie ale wiele osób nie porusza w ogóle tematu wygłuszenia.

Link to post
Share on other sites

Kilka dyszek.. 5 dyszek  :D  A powiedz, czy okulary mogą przeszkadzać przy takich słuchawkach? To jest kolejny problem, jak powiązać takie słuchawki z okularami. Miałem K518 które mocno ściskały i po prostu nie wytrzymywałem w nich z okularami.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy taki odkop jest na miejscu no ale. Po zebraniu odpowiednich funduszy zdecydowałem się jednak na Superluxy HD669. Ku mojemu zdziwieniu i różnym opiniom, słuchawki są bardzo wygodne, nie ma tego uczucia które miałem w poprzednich słuchawkach, że słuchawki nie przylegają i wręcz odklejają się od ucha więc pod tym względem i pod względem tłumienia są świetne, idealnie dopasowane pode mnie. Niestety takie same zdziwienie i rozczarowanie spotkało mnie gdy odpaliłem losową piosenkę z YT. Dźwięki płaskie, tak jakby ktoś mi z telefonu dźwięk puszczał. Zainstalowałem na szybko equalizer jakikolwiek z internetu. Były suwaki, były ustawienia gotowe, wziąłem ustawienie bass i dźwięk był o niebo niebo lepszy, troszkę zmniejszyłem ilość basu. Bez equalizera da się usłyszeć więcej dźwięków w piosence ale jakość jest mizerna, z equalizerem jest odwrotnie. Zdziwiłem się bardzo, bo przeczytałem kilka jak nie kilkanaście opinii/recenzji i nikt nie pisał o jakiś equalizerach. Stwierdzam, że jest to wina mojej dźwiękówki zintegrowanej(która ma już zresztą bodajże 4 lata), spodziewałem się, że nie będzie super, ale po recenzjach twierdziłem, że źle nie jest. Generalnie mam pytanie, za około 3 miesiące kupię nowy komputer. Mój budżet na jakąś kartę dźwiękową byłby tak do 250 pln max. Czy warto jest inwestować taką kwotę? Nie wiem po prostu jak jakościowo stoją te nowe zintegrowane, zapewne są lepsze niż te sprzed kilku lat  :P  Wiem, że jak dałbym 600 za kartę to byłaby różnica, ale jest to  kolosalna cena jak dla mnie.

Edytowane przez avira
Link to post
Share on other sites

Adivxv oj potrafi się zepsuć a z naprawianiem tego jest słabo. Ostatni miałem w ręku smsl v2 -tragedia od strony rozbiórki a i tak się okazało że wysypał się eprom a wsad nie dostępny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...