Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Co kupić?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kaliberrr

Kaliberrr
  • Nowicjusz

• 17 postów

Napisano 21 luty 2018 - 22:30

Witam.

Jako,że temat wszelkiego rodzaju aparatów i kamer jest mi nieznany,to zwracam się do was o pomoc. Moja znajoma planuje kupić sprzęt do nagrywania vlogów. Polecono jej Canon'a 700d i pytanie brzmi czy jest,to dobra opcja czy możne znajdzie coś lepszego. Do wydania ma ok.4tyś.

Użytkownik Kaliberrr edytował ten post 21 luty 2018 - 22:38

• 0

#2 marek111111

marek111111
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 14:14

Myślę że cannon byłby dobrym wyborem, cenowo stoi teraz za około 2300 a to nieźle. Sprzęt dobry i solidny. Fotografowałem lustrzankami od sony, nikona i canona i to właśnie cannony spodobały mi się najbardziej. Zbiera też dużo pozytywnych opinii

• 0

#3 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 8796 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 12 lipiec 2018 - 15:16

Przepraszam,nie doczytałem treści,wycofuję się...

Użytkownik jarrino edytował ten post 12 lipiec 2018 - 15:17

• 0

i7 4790K ; Ga Z87X-UD3H ; MSI 1070 Founders Edition ; Kingston 1600 16 GB ; Thermaltake Smart SE 630W

#4 Boniek_PZPN

Boniek_PZPN
  • Nowicjusz

• 18 postów

Napisano 13 lipiec 2018 - 10:22

@marek111111

No tak, pytanie jest o sprzęt głównie do vlogowania, a Ty mówisz czym lubisz robić ZDJĘCIA.

Wiedza dla autora tematu jest niezwykle cenna (ironia).

To, że dany aparat robi dobre zdjęcia nie znaczy, że jest równie bystry w filmowaniu. Niestety Canon ma średnią jakość wideo, głównie rozchodzi się o ustawianie ostrości. Poza tym sorry, ale lustrzanka do vlogów? Przecież to katorga.

Lepiej bezlusterkowiec / porządny kompakt. Na upartego gdyby trzymać się marki Canon to już lepszą opcją byłby EOS M6.

Ja osobiście brałbym coś ze stajni sony / panasonic. Ale jako że chodzi głównie o vlogi to brałbym sony rx100 IV lub panasonik G7 / G80. Ostateczny wybór zawsze warto zweryfikować samplami z vlogów nagranych już danym sprzętem.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych