Skocz do zawartości

Jaka karta graficzna z GTX do I5 2500k+GA-Z77x-U5DH do 400zl lub drugą do 830 max


Recommended Posts

Witam szukam karty graficznej koniecznie z GTX

Do komputera

Obudowa: SilentiumPC Regnum L50 Pure Black (Filtry przeciwkurzowe)

Procesor: Intel i5 2500k

Chłodzenie: Scythe Ninja 2

Płyta Główna: Gigabyte GA-Z77X-UD5H

Pamięć RAM: Patriot Viper 3 8GB DDR3 + Balistix Sport 1x8GB

Zasilacz: BeQuiet! Pure Power L8 730W

Dysk: SSD SU800 256GB

Monitor: Acer ed242qr

 

 

Miałem 760 od MSI lecz kolega się rozmyślil i teraz siedzę na 550 TI gdzie na streamach mam lekkie przyciny ze względu na komputer bo internet mam 45mb/4mb około

 

Proszę o pomoc lub propozycje tutejszych z kartami,

 

szukam okazji po prostu nie będę kłamał:) i tylko allegro z gwarancją rozruchową bądź gwarancja i działająca w 100%.

 

Proszę o pomoc dziękuję :)

Ps. Mam 21 lat, nie chce tu opinii 12 Latków jak na FB bądź olx.

Link to post
Share on other sites

jak ona jest słaba, to nie wiem co ty chcesz do 400 z używek kupić lepszego :D chyba nie myślisz o jakiś dinozaurach sprzed 5-6 lat popiekarnikowych?

tak nawiasem mówiąc miałeś mieć gtx760 który nie ma startu do tego gtx1050, a który używany nie wiele mniej kosztuje niż ten nowy gtx

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Spytam się tak, czy ta 1050 jest lepsza od 760? 

Teraz rozumiem po edycji ∆up 


Zna się ktoś na tyle kto mi posegreguje wydajnosciowo karty do gry fortnite, CS GO itp + stream Co ważne w 720/1080p 

Od karty gtx550Ti do 1060 6gb 

Edytowane przez Deynizhenko
Link to post
Share on other sites

dinozaury = nie wiesz czy ci po miesiącu nie padnie, grzejące się pierniki z poborem prądu niczym cała reszta urządzeń w domu

1050 = nówka, 3 lata gw, chłód, cisza i jak będziesz chciał sprzedać np jak wyjdzie nowa seria to praktycznie zero strat, a dodatkowo wydajniejsza od tych wszystkich dino co podałeś (no może 680tka troche jej dorównuje)

 

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Ostatnio mocno podrożały 970'tki - jakiś czas temu można było kupić z rozruchową gwarą nawet za 700zł, a dzisiaj wołają około 1000 co jest nieporozumieniem za tą kartę moim skromnym zdaniem... Chociaż patrząc na cenę nowej 1060 to nie wiem co jest bardziej patologiczne. 

 

Ja bym na twoim miejscu brał 1050, nic wydajniejszego i pewnego w tych pieniądzach nie dostaniesz, a żeby zyskać 15% wydajności trzeba dopłacić 50%.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe kiedy stanieją :/

A jakby wziąć nową kartę 1060 na firmę bez vatu np

 

Jak pit mi przyjdzie to nie wiem czy nie kupić 1060 3gb za 1000/1100 na gwarancji? Bo widzę że tanio stoją całkiem w porównaniu z GTX 970 bynajmniej w tej chwili


 Teraz już 550 xD super

Edytowane przez Deynizhenko
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...