Skocz do zawartości

Instalacja sterowników wywala monitor(blackscreen)


Recommended Posts

Witajcie, tak jak w temacie. Postanowiłem zainstalować windows 7, wcześniej miałem windows 7, który instalowano mi w serwisie, ponieważ sam nie mogę zainstalować windowsa 7 ze względu na i5-7400, które nie ma wsparcia od win 7 i podczas instalacji nie mam możliwości włączonej klawiatury i myszki, ale w serwisie jakoś mi to zrobili - znają się. A więc postanowiłem zmienić system, bo miałem już wahania rozdzielczości na monitorze przez telewizor, bo codziennie przemieniałem TV z monitorem. A więc przechodzę do rzeczy. Zainstalowałem ten windows 10, ale jak chce zainstalować sterowniki do mojej karty GTX 1050 Ti to automatycznie podczas sterownikow nieważne, czy najnowsze, 2018,2017,2016 to po chwili instalacji, mimo tego że instalacja nie dobiegnie końca automatycznie robi się czarny ekran, ale robię szybki reset, żeby te sterowniki się nie zainstalowały i od razu czarny ekran. Monitor mam stary, PHILIPS BT coś, ma wejście VGA więc podłączam przez przejściówkę VGA ==> DVI i te DVI wcześniej mi działało jak mi zrobili, ale po formacie na windowsa 10 mam ten problem ze sterownikami. Ogólnie doszedłem do wniosku, że po instalacji sterowników karta nie wykrywa mi podłączonego monitora do DVI, a jak telewizor przez HDMI podłączę to normalnie wszystko działa, a jak odinstaluje sterowniki to już czarnego ekranu nie mam. Wszystko co mogłem prostego sprawdzałem, nawet inny monitor, inne sterowniki, aktualizowałem chipset intela i już nie wiem co mogę zrobić we własnym zakresie. Coś słyszałem, że windows 10 nie ma możliwości integracji VGA do DVI i może dlatego, dla tych przejściówek. Chciałem kupic przejściowke z VGA na HDMI, zamiast DVI, ale jedno to cyfrowe, a drugie analogowe i podobno mi nie podziała... Nie wiem co robić, pomocy! MONITOR KABLE WSZYSTKO JEST SRPAWNE, GDYZ BEZ STEROWNIKOW OBRAZ WSZYSTKO MAM, PRZECZYTAŁEM WSZYSTKIE POSTY W GOOGLE O TYM TEMACIE I NIC MI NIE POMOGŁO, HELP!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...