Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze karty :)


Recommended Posts

Witam.

Ostanimi czasami zacząłem modernizować swój komputer i po kupnie nowej płyty procesora i ram, ku mojemu zdziwieniu okazało się że moją kartę też trzeba wymienić bo fps to mi prawie nie wzrosły.

 I teraz tak myślę co lepiej wybrać i nie mogę się zdecydować, może pomożecie?

 

Waham się miedzy: 

Gigabyte GTX 1050 OC 2GB GDDR5 (nowa)

Msi GTX 960 gaming 4gb OC GDDR5 (używana w dobrym stanie z GW)

 

Co wy byście wybrali? 

Karta w tej chwili to GTX Palit 550ti 1gb

 

Tak na marginesie przesiadłem się na i5 3570K Asusa P8P67-M PRO DDR 3 GoodRam Play 8GB MHz

z

q6600 2,4 ghz -->OC 3.94 GHz Asusa P5Q Deluxe DDR 2 Hynix 8GB 800 MHz

Żeby nie padały głupie pytania, tak mam dobry zasilacz Cooler Master G750M obudowa wentylowana :P

 

Dziękuję z góry za zainteresowanie :)

Pozdrawiam Piotr.

Edytowane przez motyw
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie GTX 960 4GB, ale ja bym szukał wersji z gwarancją. na OLX też jest gość co sprzedaje nowe Zotaci 1050 ti za 680zł ja bym sie potargował jeszcze ;) https://www.olx.pl/oferta/karty-graficzne-gtx-1050ti-5lat-gw-CID99-IDsckLD.html

Jak będziesz chciał kupić to tylko odbiór osobisty lub przesyłka pobraniowa z możliwością otworzenia przesyłki przed zapłatą lub Allegro.

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie przyłączyć się do pytania.. składam obecnie stację głównie pod montaż filmów, teledysków i okazjonalnie do gier, aktualnie co posiadam z części to: i7 7700k wyrwany w dobrej cenie jako nowy, AsRock Z270 Pro 4, Crucial Balistix Sport 8GB 2400MHz (później planuje dokupić), zasilacz Corsair RM550X, buda corsair obsidian 850d, chłodzenie na procka Thermaltake Water 3.0, Dysk SSD M.2 Silicon Power 256gb i HDD WD RED 1Tb.. i teraz mam dylemat co do karty, czy czekać na nowe czy kupić jakąś.. do tej pory radziłem sobie na laptopie ale wymagania są coraz większe i muszę coś złożyć, jestem w stanie jeszcze trochę poczekać z zakupem, pytanie tylko czy warto ?

Link to post
Share on other sites

@Zieciu971 teraz nie jest najlepszy czas na kupowanie kart graficznych gdyż ceny są mocno zawyżone. Możesz wyrwać jakąś 1030 lub 1050 na przeczekanie na unormowanie rynku.

Dzięki wielkie :) Dlatego wolę zapytać, na razie daje radę na laptopie ale jeszcze góra 3/4 miesiące i będę musiał coś już kupić... ale to co się dzieje z cenami kart i ramu to paranoja 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...