Skocz do zawartości

PC na AMD 2400G-cena +/- 3000zł


Recommended Posts

Witam.

Jeśli chodzi o mój poziom IT,jestem na poziomie Intel C2D e6700 i nadszedł czas na coś nowego i teraz.

Zastosowanie:ogólnie multimedia,czyli materiał FHD,4k,obróbka wideo i gry typu Titan Quest,Diablo3,GTAV.

Overclocking-mini,bardziej w pamięci.

Posiadam nowe zasilacz BQuiet 500W+dysk Toshiba p300 1TB.

Obudowa-wszystko rozbija się o format płyty,proszę o propozycje.

SSD-240 Gb,myślę że to optymalny wybór.

btw.

Oczywiście ma to być zestaw na przyszłość.

Link to post
Share on other sites
Czytasz posta i wyjeżdżasz z GTA V i obróbką

 

No o ile mnie wzrok nie myli to tak napisałeś.

 

Bez obrazy,ale moje preferencje to PC na następne min.5lat(AM4-open,Intel-?).

 

 

Ale ja nie pytam o to. Pytam dlaczego chcesz składać to na CPU z iGPU. Pytam czy zamierzasz na początku jechać na samej integrze.  

Link to post
Share on other sites

I to jest właśnie przyszłość AM4. Ludzie wydadzą summa suammarum więcej niż za Intela a wydajnościowo za 2 lata będą na tym samym poziomie. 

Jak nastawiasz się na zmianę CPU to po co teraz przepłacać za 4/8. Weź sobie 4/4 na start. 

Link to post
Share on other sites

2400G / ASrock B350 Pro 4 / G.Skill 2x8GB 3000 - 3200 MHz Ripjaws czy TriendZ bądź 2x4GB czy nawet 1x8GB / SSD Iridium Pro na MLC / obudowa wedle gustu bo kompletnie nie wiem w co będziesz celować. 

 

Bardziej przyszłościowo X370 Killer SLI z tym, że ta przyszłość zrobi się po prostu droga. 

 

Jak kładziesz nacisk na obróbkę, to kłaniają się dyski SSD - system i soft - odczyt - zapis, cache i temp

 

No i pamiętaj o biosie. 

Link to post
Share on other sites

Tak i czekam na normalne ceny GPU,a w przyszłości zamiana CPU na min.6R.

 

 

I to jest właśnie przyszłość AM4. Ludzie wydadzą summa suammarum więcej niż za Intela a wydajnościowo za 2 lata będą na tym samym poziomie. 

Jak nastawiasz się na zmianę CPU to po co teraz przepłacać za 4/8. Weź sobie 4/4 na start. 

Sarkazm?

 

Jestem laikiem i ,,problematyczny" na mnie nie działa.

Proszę o konkrety.

Edytowane przez Krzyszta
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...