Skocz do zawartości

Mało fpsów w grach na w miare sprzęcie


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jarrino,

Recommended Posts

​Witam otóż mam problem z moim pc i grami. Wczoraj kupiłem kartę gtx 1050 ti aero msi bo poprzednia mi się spaliła. Dzisiaj odpaliłem sobie fortnite i miałem tylko gdzieś max po 40 fpsów na średnio-wysokich. Tak samo w assasin creed origins średnio po nie całe 20 fpsów na średnio-wysokich. Ktoś wie czego może to być przyczyną. Z góry dziękuje za pomoc.

Mój komputer:

i5 3470

msi aero 1050 ti

8gb ram ddr3

zasilacz corsair 550w

dysk 1tb

płyta główna: msi 61m-p31/w8

Edytowane przez jezakos11
Link to post
Share on other sites

 

Napisz konkretnie jaka rozdzielczosc i jakie ustawienia dokladnie. Sprawdz na YT czy na podobnej konfiguracji i ustawieniach jest podobny fps.

Jaka byla poprzednia karta?

Usunoles stare sterowniki jakims driver cleanerem i zainstalowales najnowsze?

Link to post
Share on other sites

Napisz konkretnie jaka rozdzielczosc i jakie ustawienia dokladnie. Sprawdz na YT czy na podobnej konfiguracji i ustawieniach jest podobny fps.

Jaka byla poprzednia karta?

Usunoles stare sterowniki jakims driver cleanerem i zainstalowales najnowsze?

 

Na yt to ludzie maja po 3 razy więcej z taką konfiguracja jak ja. Poprzednia karta to była 970. Sterowniki usunąłem display driver uninstallerem. Też dziwne bo mój brat ma też 1050ti ale procesor g4560 3.5ghz i u niego fortnite i inne gierki chodzą tak jak powinny.

Link to post
Share on other sites

Bios najnowszy?

Sprawdzales ustawienia pci-e?

Sprzet ok, sprawdz ustawienia gf experiance a najlepiej wylacz to g.

Rozdzielczosc fhd?

Jak nic nie znajdziesz rozwazalbym postawienie na nowo systemu bo to ustawienia.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

GF Expirience najlepiej odinstalować a następnie ręcznie wyczyścić po nim dysk i oczywiście rejestr. Jest to program,który bardzo wielu ludziom,po jakimś czasie używania,zaczyna sprawiać kłopoty. Piszę to na podstawie własnych doświadczeń i wpisów w necie...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...