Skocz do zawartości

Monitor wyłącza się przed logowaniem


Recommended Posts

Witajcie, mam pewien problem. Otóż od pewnego czasu przełączałem telewizor na monitor, monitor na telewizor. <VGA oraz HDMI (tv)>. No i pewnego razu po tym wszystkim w pewnym momencie zrobił mi się czarny ekran. Komputer po włączeniu normalnie pokazuje ładowanie loga windows oraz na początku bios, ale gdy przechodzi do momentu logowania mam czarny ekran, a jak przełączę z VGA na HDMI i podłączę do TV to normalnie działa, widzę wszystko. No i ogólnie zainstalowałem windows 10, ponieważ miałem windowsa 7, a mam i5-7400, który nie współgra z windowsem 7 właśnie, jeszcze przy grach wyskakiwał mi komunikat o tym właśnie. Więc postanowiłem zainstalować windows 10 PRO z pendrive. Normalnie na monitorze postanowiłem zainstalować, no a więc zainstalował mi się, ale był przestarzały, więc postanowiłem go zaktualizować. Robił mi się cały dzień, potem instalował, ale gdy sie juz zainstalował to uruchomił się ponownie i instalował dalej, a w pewnym momencie znowu spotkał mnie ten błąd z czarnym ekranem. Nie ma myszki, tylko jest czarny ekran lekko podswietlony, taki jasny czarny. Ale no jak podlacze do TV to normalnie działa. ALE TUTAJ DODAJE, ZE DOPIERO PO ZAKTUALIZOWANIU WINDOWSA miałem ten błąd, dopiero potem zainstalowałem sterowniki do karty graficznej i nie działa.

 

Ważne:

- monitor działa, sprawdzałem na innym komputerze go
- podłączyłem inny monitor i to samo, nie działa.

 

Moim zdaniem mam coś zjebanego w systemie. Coś się zje*ało przez te mieszanie TV z monitorem. Pomocy

Link to post
Share on other sites

Ja miałem coś podobnego - komputer uruchamiał się dochodził do logowania i wyłączał się i trzeba było ponownie uruchomić i wtedy za drugim razem to już było ok. Okazało się że jeden z dysków jest padnięty i robi problemy , a po odłączeniu nie ma tego problemu i działa jak trzeba. Sprawdź dyski , wszystkie taśmy czy są dobrze , warto zajrzeć do zasilacza czy nie ma zwarcia / przepięcia. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...