Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Podajcie nazwy jakichś fajnych gier

GRY

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 killerski123

killerski123
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 09:50

u mnie ostatnio far cry 5 i god of war na pierwszej stronie :D

• 0

#22 koprobo

koprobo
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 07 maj 2018 - 09:41

Na pewno stary (no dobra, dwa lata z hakiem) ale jary Darkest Dungeon, również za parę dni wychodzi druga część Pillars of Eternity, i co by nie mówić, mnie akurat ta gra porwała bardziej niż Tyranny czy Tides of Numenera. Rzecz jasna jest i solidny remake Dark Souls 1, a z takich lekkich gier przeglądarkowych to polecam na pewno to polis czy jak to się tam nazywa co budujesz greckie miasta czy tego typu automaty do gier.

Tak czy inaczej sporo teraz tych nowości wychodzi i normalnie nie ma czasu w to wszystko pograć :). Na lato w okolicach MŚ ma wyjść też dodatek do Fify 2018, jak również ten od dawna oczekiwany dodatek do Wowa, o ile są tu miłośnicy MMO. Gier od zatrzęsienia :D.

• 0

#23 Kathevir

Kathevir
  • Nowicjusz

• 14 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 08 maj 2018 - 15:45

Na pewno stary (no dobra, dwa lata z hakiem) ale jary Darkest Dungeon, również za parę dni wychodzi druga część Pillars of Eternity, i co by nie mówić, mnie akurat ta gra porwała bardziej niż Tyranny czy Tides of Numenera.

Pillasy są miodne, właśnie cisnę znowu jedynkę z dodatkami. DD również polecam.

Od siebie dorzucę jeszcze Mad Max. Niedawno skończone własnie przeze mnie, bardzo miło się grało.

• 0

:!:    meh.    :!:

#24 anna5

anna5
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 12:18

Ja uwielbiam gry automaty, które przenoszą mnie w krainę baśni. Ostatnio moje ulubione to; Buffalo MagicFairy Queen,  fajna jest też Lucky Lady’s Charm. No ale to może bardziej babskie gry  ;) 

• 0

#25 k0chan

k0chan
  • Maniak

• 4123 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 12:49

Od siebie dorzucę jeszcze Mad Max. Niedawno skończone własnie przeze mnie, bardzo miło się grało.

Mad Maxa też polecam, ostatnio za grosze można na allegro klucz wyrwać ze wszystkimi DLC - kurde, że wcześniej tej gry nie ograłem, na prawdę świetna

Użytkownik k0chan edytował ten post 07 sierpień 2018 - 12:49

• 0

MB: Asus P8P67-M ! CPU: I7 2600 (4,0ghz non K) ! GPU: Inno3d GTX 1060 3GB Compact (uv 0,912v, boost 1920MHz) ! RAM: 8GB RAM @1866 MHz ! SSD: Goodram Iridium Pro 240 GB ! HDD: 1x 2 TB Toshiba p300; 2x 500 GB Samsung F3 ! PSU: SilentiumPC Supremo L2 550W 80+ Gold

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: GRY

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych