Skocz do zawartości

Restart oraz wyłączanie komputera.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez lonialomax,

Recommended Posts

Posiadam Win10 1709, na stronie DDU jest info Windows 10 Creator update 1703 (anything higher is at your own risk)

Od ostatniego wyłączenia, problem nie powrócił. Program HWiNFO nie pokazuje info o temp CPU, po odblokowaniu rdzeni widać 0*C, jedynie pokazuje ogólnie temp CPU. Oba programy pokazują taką samą ogólną temp CPU.

 

y70O4KU.png

 

Nie bardzo mam jak schłodzić kartę, ma sporo miejsca a obudowa jest dobrze wentylowana.Przedni panel ma wentylator wtłaczający powietrze do obudowy.

 

0Equ8AC.jpg

Edytowane przez Łukasz159
Link to post
Share on other sites

Wentylator na froncie jest na dole panelu? Jak tak to niema co poprawiać. Daj pełnego screena z HWiNFO, rozszerzając zakres okien klikając na pierwszą ikonę ze strzałkami w lewym dolnym rogu. 

Jeżeli problem pojawił się po aktualizacji sterownika grafiki to sprawdź jeszcze ten element;

Wejdź w Menedżer urządzeń, prawo-klik na sterowniku karty graficznej i klik na aktualizuj oprogramowanie sterownika.

W oknie które się pojawi klik na przeglądaj mój komputer i tu Pozwól mi wybrać z listy...Tu sprawdzisz ile masz wersji sterownika w systemie. Wrzuć screena z listy sterowników.
 

Edytowane przez lonialomax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Sam widzisz, że jest dosyć spory miszmasz w sterownikach karty graficznej. Jeżeli będą dalej występować problemy z systemem to pokusiłbym się na użycie DDU. Oczywiście decyzja należy do Ciebie, ale myślę że nie powinno być żadnych problemów po użyciu DDU. Możesz jeszcze próbować przez wskazanie wcześniejszego sterownika i potwierdzenie jego instalacji sprawdzić czy będzie poprawa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...