Skocz do zawartości

Problem po formacie pc


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez worm,

Recommended Posts

Witam

Mam problem z pc otoz zrobilem format wszystkich partycji przez instalke do win 7 zainstalowalem wlasnie win 7 64 bity i od tej pory w grach np. Cs go w menu normalnie 300+ fps wchodze na zwykly dm 120+ fpsow gram chwile i stopniowo fpsy spadaja do mniej wiecej 80/70 i nagle ciach 10 fps ping 100+ (nie ma znaczenia ile ludzi badz jakie ustawienia graficzne na low i max jest identycznie) w lolu podobna sytuacja zaczynam gre fps 150+ ale po 8 minutach gry jest 30 i nie da sie grac. Przed formatem w cs podczas grania na full serwerach (30+ ludu) na prawie max ustawieniach graficznych (tylko cienie zmniejszone i filtrowanie textur) mialem fpsow 80+ na mixach 5v5 fpsow 130+ i ping 5-40 w lolu to samo.

Zainstalowalem taki sam win 7 64 home premium z plyty orginalny klucz podalem wszystko gitara aktywacja przeszla pobralem sterowniki przez program slim driver do karty graficznej osobno ze strony producenta, probowalem tez ponownego formatu i instalacje wszystkich sterownikow recznie nic nie zmienilo zapora win wylaczona niema zoltych ptaszkow w menedzerze urzadzen probowalem tez zainstalowac z drugiej plyty 32 bity tez oryginal ale sytuacja wyglada prawie ze tak samo format zrobilem dlatego ze nie byl robiony ok 3/4 lata i myslalem ze to raczej oczywiste ze komputer bedzie chodzic szybciej a tu magia sie zadziala prosze o pomoc bo mnie to juz przeroslo

Specyfikacja kompa:
Karta graf: Geforce gtx 460
Procesor: Intel® Core™ i3 cpu 530 @ 2.93 Ghz
Plyta glowna: Gigabyte h55m-d2h
Ram: 4GB (ale pokazuje dostepne 3,50 nie wiem dlaczego)
Zasilacz: Chieftec A80 ctg-650C
Dyski: WDC WD1600JS-22NCB1 ATA Device WDC WD5000AADS-00S9B0 ATA DEVICE

Nie wiem czy dobry dzial ale uznalem za najlepszy jesli nie to prosze o przeniesienie

Pozdrawiam LKD

Link to post
Share on other sites

Sprawdź temperatury karty graficznej i procesora. Może któreś obniża taktowania w wyniku przegrzania.

 

na procku ok 70 C ale podczas spadkow max 105 C

 

a grafa max 61 C

 

 

 

Przeprowadziłeś wszystkie aktualizacje ? Trochę tego jest...

 

Wszystkie ok 300 bylo lacznie odczekalem jeszcze 3 dni ale nic nie wyszukuje

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

...i masz odpowiedź. Proc zrzuca pewnie taktowanie.Choć dziwne, że się komp nie wyłącza, temp. max wg specyfikacji to 72.6 st.C

Proponuję nałożenie nowej pasty, bo nic dobrego teraz z tego nie będzie.

Link to post
Share on other sites

Proponuję nałożenie nowej pasty, bo nic dobrego teraz z tego nie będzie.

Dzis sie tym zajme bo mam wolne a jaka paste najlepiej kupic w normalnej cenie bo slyszalem ze lepiej nie pierwsza lepsza

Edytowane przez LKD..
Link to post
Share on other sites

Wlasnie wymienilem paste kupilem silentium pc pactum pt-1 i konkretnie przeczyscilem wszystko temp spadly do 30 stopni przy wylaczonym wszystkim a podczas grania 55-65 i fpsy straszliwie skacza od 120 do 60 moze byc tu winny 32 bity zamiast 64?

@edit: Problem chyba rozwiazany poki co dzieki wielkie mordeczki :)

Edytowane przez LKD..
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...