Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Monitor do 700PLN~ dla programisty

Monitor Eye care Flick free 700PLN Programowanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Martiial

Martiial
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 12 luty 2018 - 21:55

Można powiedzieć, że oszalałem bo monitor do niczego "wymagającego" - przecież to tylko pisanie kodu, ale nic bardziej mylnego. Może nie potrzebuję reakcji 2ms do przesuwania się kursora spowodowanego pisaniem na klawiaturze, ale po 8-10h dziennie spędzania przed komputerem, pisząc kod człowiek może czuć zmęczenie, mam tu na myśli - oczy.

Jest wiele monitorów proponujących "Eye care", "Flick free". Ale jaki monitor jest najlepszy mam na myśli nie najbardziej wydajny, że i w cs'a pogram czy inne pierdoły, tylko taki gdzie siedząc przed komputerem, nie zmęczą mi się tak szybko oczy.

Jaki monitor proponujecie, a no i jeszcze jedno, w niektórych produktach, słyszałem, że zdarzają się wypalane piksele zaraz po zakupie(do miesiąca) czy może BLB. Ktoś powie, miał pech, że na takiego trafił, możesz kupować - ale po co ryzykować, skoro kilku osobom to się przydażyło, jest większe prawdopodobieństwo, że i mi może się przytrafić, a tego byśmy nie chcieli.

Reasumując: Jaki monitor dla programisty do 700PLN. Najlepiej z technologiami "Eye care, Flick free". Mam jakiś swoich faworytów, ale nie szkodzi zapytać innych o radę/zdanie - w końcu po to chyba jest to forum ;-)

Zapomniałem dodać: Rozmiar od 21.5" do 27".

Pozdrawiam 

Użytkownik Martiial edytował ten post 12 luty 2018 - 22:01

• 0

#2 vikingpl

vikingpl
  • Gaduła

• 424 postów

Napisano 13 luty 2018 - 14:35

Starszy dell u2412hm. 1920x1200, większość ma świetne kolory. Nigdy mnie oczy przy nim nie bolały (pwm 200hz).
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Monitor, Eye care, Flick free, 700PLN, Programowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych