Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, moje słuchawki (Genesis H59) mam tylko rok, ale po wielu razach źle kupionych słuchawek z mikrofonem zdecydowałem się na kupno osobnego mikrofonu i słuchawek, więc szukałem w internecie jakichś dobrych słuchawek bez mikrofonu i znalazłem 6 słuchawek które mi się podobają, ale nie wiem jakie z nich są najlepsze ;/ Ich nazwy to:

• MARSHALL Major II

• SKULLCANDY Crusher

• RAZER Kraken

• RAZER Kraken Pro V2

• Razer Kraken Pro V2 Oval

• Razer Kraken Pro 2015

Wiem, że Razery mają już mikrofon, ale jest mi on nie potrzebny, chodzi tylko o dźwięk słuchawek :D A poza tym słyszałem, że ich mikrofon jest słaby. Cena nie gra roli, chciałbym kupić jak najlepsze słuchawki z tych co tutaj wypisałem, nie będę kupował przez internet, a jak macie jakieś lepsze słuchawki do wyboru to chętnie je sobie sprawdzę ;) Pozdrawiam! 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No to nie ma się co rozdrabniać, zakładam, że do grania ot słuchawki mają być zamknięte wiec śmiało kupuj Audiotechniki ATH-A900X.

Napisałem, że ,,nie będę kupował przez internet'' w sklepach stacjonarnych typu MediaMarkt nie ma tych słuchawek :P Podajcie jakieś inne, prosze :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Napisałem, że ,,nie będę kupował przez internet'' w sklepach stacjonarnych typu MediaMarkt nie ma tych słuchawek :P Podajcie jakieś inne, prosze :)

 

Majster to jak szukasz tego co w Media to idź do Media, miliony much nie mogą się mylić! Audiotechniki są w mp3store a oni kilka sklepów stacjonarnych mają: rozwiń sobie listę w górnej części: http://www.mp3store.pl/

Link to post
Share on other sites

Taka fajna zakłada na górze strony jest nawet kolor ma inny niż reszta a na niej uwaga "nasze sklepy" :D

Poza tym czemu nie internet przecież możnana odesłać

No to ja już chyba ślepy jestem, jak mogłem tego nie zauważyć :D Dziękuje bardzo :P A przez internet nie będę kupował, bo nigdy tego nie robiłem i nie ufam takim wysyłkom, wolę iść do sklepu i dostać od razu towar w moje ręce.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jednak cena gra rolę, bo z tego co widzę to Audio-Technica ATH-A900X jest za 1 400 zł, więc zmieniam zdanie, polecajcie mi proszę słuchawki do 700 zł :P


Nie ma się czego bać masz prawo odesłać towar do 2 tygodni a kupując w sklepie już prawo zwrotu nie przysługuje. Więc wysyłkowo można zamuwic parę par słuchawek a zostawić najlepsze resztę odesłać

Jest możliwość zwrotu w sklepach stacjonarnych, ja chyba tylko 2 razy oddałem coś do sklepu i zwrócili mi pieniądze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

matko cóż to za kompletnie niesamodzielny osobnik, wszystko mu palcem pokazać, albo za niego zrobić. 

 

Obczaj sobie DT770, jak weźmiesz jakieś mniej prądożerne to nie będziesz musiał katy kupować choć lepiej by było coś wziąć jeżeli mają one grać a nie tylko wyglądać. 

Link to post
Share on other sites

matko cóż to za kompletnie niesamodzielny osobnik, wszystko mu palcem pokazać, albo za niego zrobić. 

 

Obczaj sobie DT770, jak weźmiesz jakieś mniej prądożerne to nie będziesz musiał katy kupować choć lepiej by było coś wziąć jeżeli mają one grać a nie tylko wyglądać. 

,,matko cóż to za kompletnie niesamodzielny osobnik, wszystko mu palcem pokazać, albo za niego zrobić.'' Nie musiało być tego w twojej wypowiedzi :) Ale dziękuje za odpowiedź...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Napisałem, że ,,nie będę kupował przez internet'' w sklepach stacjonarnych typu MediaMarkt nie ma tych słuchawek :P Podajcie jakieś inne, prosze :)

Tam na ogół nie ma dobrych słuchawek, są w mniejszości. Chodzi o łupanie klientów ile się da z kasy na przeciętych produktach.Dobrych/wyróżniających się za często nie zamawiają ale czasami się trafią.

Link to post
Share on other sites

,,matko cóż to za kompletnie niesamodzielny osobnik, wszystko mu palcem pokazać, albo za niego zrobić.'' Nie musiało być tego w twojej wypowiedzi :) Ale dziękuje za odpowiedź...

 

wybacz, ale trzeba czasem coś takiego powiedzieć bo jak się nie mówi to co się dzieje? Każdy delikatny się robi, nikomu uwagi zwrócić nie wolno i wszystko wszystkim trzeba na tacy podawać i jeszcze pretensje mają, że coś jest nie tak jak sobie zażyczyli. To wszystko nie tyczy się Ciebie, ale w dobie internetu nie poradzenie sobie ze znalezieniem adresu bardzo znanego sklepu to już ździebka przegięcie są ludzie, którzy chcą Ci pomóc, ale niestety też musisz coś z siebie dać. :)

Link to post
Share on other sites

Jak już musi być Mediasmark to według ich strony internetowej maja tam AKG K550 z zamkniętych lub Sennheisery HD599 z otwartych. Jedne i drugie mniej więcej ;) w twoim budżecie. A tak generalnie to i tak najbardziej opłaca się kupować słuchawki używane. Od pewnego pułapu jakość materiałów jest na tyle wysoka że nawet i 20 czy 30 letnie słuchawki będą w pełni sprawne. Ostatnio używałem jednego z topowych modeli Sennheisera produkowanego w latach 1980-85 i były w idealnym stanie technicznym i wizualnym (jak już założyłem do nich nowe materiały eksploatacyjne w postaci padów).

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...