Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym złożyć komputer jednak nie jestem pewien czy ten zestaw, będzie kompatybilny wszystko będzie ze sobą współgrało itp. 

 

Link do zestawu: https://www.morele.net/koszyk/

 

 

Komputer będzie mi służył głównie do gier.
 

W zestawie nie ma dysku HDD, ponieważ takowy posiadam w domu ze starego Pc'ta.

 

Proszę napisać czy zestaw jest kompatybilny, czy wszystko do siebie pasuje, jeśli nie prosze powiedzieć co jest do poprawy, ewentualnie ekspertów proszę o podesłanie tego co oni dla mnie złożą do kwoty 3000zł (razem z systemem operacyjnym). Dziękuję z góry :) 

 

 

Link to post
Share on other sites

 

 

W zestawie nie ma dysku HDD

Oczywiście na złącze SATA? 

Co z monitorem, jaki model, jest złącze cyfrowe?

 

1 x SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black1 x Asus GeForce GTX1050Ti Cerberus 4GB DDR5 128bit (1442/7008)1 x Intel Core i3-8100 /3.6GHz, 6MB, LGA1151, BOX/1 x AsRock Z370 Pro4 /intel Z370, LGA1151/1 x Corsair 8GB (2x4GB) 3000MHz CL15 Vengeance LPX RED1 x Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny1 x Microsoft Windows 10 Home BOX 32/64Bit PL USB

3023zł
 
4 rdzeniowa i3 ósmej generacji na chipsecie Z370 + GTX 1050TI z bdb układem chłodzenia od Asusa. Szybki RAM w dwóch kościach. Możesz wymienić procesor za jakiś czas na 6 rdzeni. Obudowa, która wszystko pomieści, masz piwnicę na zasilacz, PSU od Corsaira na przetwornicy DC-DC ze sporym zapasem mocy i 5 letnią gwarancją.
Do tego OS w wersji BOX.
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

https://www.morele.net/monitor-lg-20en33-20en33ss-b-19-5-1600x900-5ms-5mln-1-d-sub-576005/ 

to jest mój monitor 

 

Oczywiście na złącze SATA? 

Tak 

 

Bardzo jestem zadowolony z zestawu, czy miałbyś chwilę przygotować coś podobnego jednak do 2800zł jeśli możesz oczywiście, dziękuję z góry :)

Edytowane przez 3ndurek
Cytowanie
Link to post
Share on other sites

Żeby podpiąć kartę pod ten monitor potrzebujesz konwertera z VGA na HDMI/Displaport.

 

Zejść z ceny można, ale kosztem ciut niższej wydajności ze strony RAM, Single vs Dual Channel

 

 

 

1 x SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black1 x Asus GeForce GTX1050Ti Cerberus 4GB DDR5 128bit (1442/7008)1 x Intel Core i3-8100 /3.6GHz, 6MB, LGA1151, BOX/1 x AsRock Z370 Pro4 /intel Z370, LGA1151/1 x GoodRam 8GB 3000MHz CL16 Play1 x Microsoft Windows 10 Home OEM 64Bit PL1 x XFX Core TS 450W 120mm Bronze

2829zł
 
WIN 10 w wersji OEM, gorszy elektrycznie zasilacz z krótszą gwarancją bo zaledwie dwuletnią. Jak będziesz zamawiał w innym sklepie bierz model https://www.morele.net/zasilacz-xfx-core-pro-450w-p1-450s-x2b9-419031/ tu masz 5 lat gwarancji.
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie cytuj całego posta pod postem, użyj pustego pola poniżej aby odpowiedzieć.

 

SSD nie ma bo brakuje budżetu, dodatkowo

 

czy miałbyś chwilę przygotować coś podobnego jednak do 2800zł

Nie można mieć wszystkiego, nie przy obecnych cenach GPU, która jest wyższa o blisko 100zł (dla 1050TI).

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

A co powiesz na to?

 

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4GB GDDR5 128bit

System operacyjny Microsoft win. 10 home PL 64 bit

Plyta glowna Gigabyte GA-H110M-S2V

Procesor Intel Core i3-8100, 3.60GHz, 6mb BOX

Ram Kingston HyperX FURY 8GB (2x4GB) DDR4 2133MHz CL14

Zasilacz be quiet! System power 8   500W

obudowa Genesis Titan 550 Plus

Chłodzenie CPU SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012

Dysk SSD ADATA (ASU800SS-128GT-C)

 

Cały zestaw na morele.net jest... Pasuje to do siebie?

Link to post
Share on other sites

@@3ndurek, Znaczy ten zestaw podany wyżej (mój) to ten z koszyka którego nie dało się odtworzyć czy jak? Podałem go tu ale jeśli nie ma sensu to rozumiem jestem amatorem w tym także :)

 

Twój zestaw mi się podoba jedyne co to brak SSD ale rozumiem Cię brak budżetu a on nie jest tak ważny do płynności gier FPS dobrze mam to rozumieć? 

Edytowane przez sastekx7
Link to post
Share on other sites

Można teraz prosić o zestaw ale jednak bez windowsa ;)

Włącznie z dyskiem HDD, kwota się nie zmieniła 3tyś zł

Dzięki i przepraszam za poprzedni bałagan, przemyslałem to i poproszę zestaw bez W10, za jego kwotę można coś sensowniejszego dołożyć no nie ? ;) 

Link to post
Share on other sites

Endurek dzięki bardzo ;) Znalazłem to co chciałem.


A mam pytanie to chłodzenie dołączone do Ryzena będzie odpowiednie pod względem wydajnościowym czy może kupić coś innego, chociaż nie wiem czy będzie to robiło większą różnicę  jak już będę miał hm?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...