Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Adapter Jack-Usb do Laptopa

adapter jack-usb

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Igussek

Igussek
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 10 luty 2018 - 16:06

Siema,mam problem dot. wejścia od słuchawek w laptopie.Każdy większy ruch kabla od słuchawek to utrata dzwieku lub nie słychać mikro.Czy warto zakupic adpater jack-usb czy tylko wymiana wejścia?

• 0

#2 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4507 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 10 luty 2018 - 16:08

Nie ma czegoś takiego jak adapter. Karta dźwiękowa na USB jak już
  • 0

AUNE S6 -> Dt 990 Pro (open mode), audio technica r70x, Brainwavz hm5, Takstar ts 671 ,AUDEZE LCD2 CLASIC

nuforce DAC 80 ( burson v6 clasic)  -> FOCAL Alpaha 80
xDuoo XD-05

#3 Igussek

Igussek
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 10 luty 2018 - 16:23

To przepraszam,jestem zielony w temacie audio.To warto kupić "karte dźwiękowa" na usb?Jeżeli tak to jaka?I czy traci to na jakości dzwięku?

• 0

#4 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4507 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 10 luty 2018 - 16:29

To zależy jak kupisz jakąś tania to możesz stracić jak droższa to na pewno zyskasz na jakości. Pytanie jaki układ jest w lapku i jakie masz słuchawki. Może to kabel od słuchawek a nie gniazdo.
  • 0

AUNE S6 -> Dt 990 Pro (open mode), audio technica r70x, Brainwavz hm5, Takstar ts 671 ,AUDEZE LCD2 CLASIC

nuforce DAC 80 ( burson v6 clasic)  -> FOCAL Alpaha 80
xDuoo XD-05

#5 Igussek

Igussek
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 10 luty 2018 - 16:37

Słuchawki hyperx cloud I,sprawdzałem na 4 słuchawkach i w każdych samo.Kolejnym problemem jest gdy podłaczam sluchawki to musze wkładać do połowy jacka od sluchawek żebym slyszał na 2 sluchawki,w przeciwnym wypadku słysze tylko na 1.Jeżeli chodzi o środki jakie na to mam to nie chce za dużo wydawać,ale chyba 40-60zł starczy?

• 0

#6 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7563 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 10 luty 2018 - 17:07

Niech ci gniazdo przelutuja w serwisie. 50-60 pln to nie budżet na kartę niestety.
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#7 Igussek

Igussek
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 10 luty 2018 - 17:12

Oki,jaka jest cena takiego lutowania w serwisie +/-?
  • 0

#8 kombajn

kombajn
  • Nałogowiec

• 1905 postów
  • Miejscowość:Hamburg

Napisano 10 luty 2018 - 20:00

Jakby się okazało że w serwisie to będzie droga zabawa to za 45zł możesz kupić taką kartę dźwiękową na USB :

https://pl.aliexpres...576711408.html?

Czapki z głowy nie zrywa ale działa, nie szumi i jest przyzwoicie wykonana. Mam taką w domu. Jako zastępstwo dla uwalonej integry się nada. Możesz taka dostać też na allegro za 65 zł

http://allegro.pl/zh...7163589866.html

• 0

#9 Igussek

Igussek
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 10 luty 2018 - 22:18

Potrzebuje 2 wejścia do jacka :)
  • 0

#10 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7563 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 11 luty 2018 - 08:51

Oki,jaka jest cena takiego lutowania w serwisie +/-?

O to musisz zapytać w tymże serwisie.
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: adapter, jack-usb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych