Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co sądzicie bo myślę nad zakupem ?

https://www.lowcychin.pl/elephone-u-pro/ w fajnej cenie jest a spec kozak i ogolnie super sie prezentuje

Elephone U Pro

Cores: 2.2GHz,Octa Core
CPU: Snapdragon 660                   

GPU: Adreno 512
RAM: 6GB
ROM: 128GB                                                                                                  

Screen resolution: 2160 x 1080
Screen size: 5.99 inch                         

OS: Android 8.0

13.0MP + 13.0MP Dual Rear Cameras Fingerprint Sensor Corning Gorilla Glass Screen 5

Link to post
Share on other sites

Postaraj się proszę napisać coś o tym wynalazku jak przyjdzie i trochę poużywasz.

Mam mieszane uczucia i wydaje mi się, że ta specyfikacja to tylko tak ładnie wygląda, a jeszcze większe wątpliwości mam jeśli chodzi o wyświetlacz.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Postaraj się proszę napisać coś o tym wynalazku jak przyjdzie i trochę poużywasz.

Mam mieszane uczucia i wydaje mi się, że ta specyfikacja to tylko tak ładnie wygląda, a jeszcze większe wątpliwości mam jeśli chodzi o wyświetlacz.

Mogę napisać coś ze swojej strony, gdyż mam ten telefon w wersji Pro 6/128, czyli najmocniejszej konfiguracji.

Co do specyfikacji to przekłamań nie ma - chyba że chodzi Ci o funkcję rozpoznawania twarzy, która ma zostać dodana wraz z którąś aktualizacją systemu. Ogólnie jeśli już coś "ogranicza" ten telefon to najprawdopodobniej jeszcze nie do końca zoptymalizowane i dopracowane oprogramowanie - od dnia premiery już kilka łatek wyszło, więc pewne rzeczy zostały usprawnione. Ładowania bezprzewodowego nie mam jak sprawdzić, bo w zestawie jest tylko zwykła ładowarka - ale są testy i widać na nich, że funkcja działa.

 

O jakość wyświetlacza nie ma co się martwić - naprawdę do złudzenia przypomina AMOLED z flagowców Samsunga, zresztą jak cały przedni panel. Jest "wygięty" na krawędziach, bardzo jasny, kolory żywe i soczyste, praktycznie żadnych strat jakości niezależnie pod jakim kątem patrzymy na ekran, jedynie rozdzielczość jest "tylko" FullHD+ ale to niczego mu nie ujmuje. Wizualnie telefon jest naprawdę petarda :) A specyfikacja też na wysokim poziomie - tylko trzeba polować właśnie na wersję Pro ze Snapdragonem bo zwykła ma Mediatek-a.

 

Wystawiłem go na sprzedaż bo wygrałem go na loterii Gearbestu swego czasu ale zostaję przy swoim obecnym telefonie, więc szkoda żeby się marnował - jakby kogoś interesował to można go znaleźć tutaj:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=7221528998

Link to post
Share on other sites

Ja swego czasu lubiłem bardzo telefony Oppo. W Polsce praktycznie nieznane, obecnie jest to bodaj 2 czy 3 producent na świecie pod względem ilości sprzedanych egzemplarzy. Czy to że u nas mało kto słyszał (pomijam one plusa tej samej spółki) oznacza że to jest gorszy telefon? Był świetnie wykonany, color os to była jedna z najlepszych nakładek i do dziś uważam że tak jest, a gdy telefon który kupiłem dla rodziny zaczął mieć problem z kamerą dostałem bez gadania nowszy model. Huawei czy inni też nie byli potęgą na początku.

Link to post
Share on other sites

Szkoda, ze nie zaczekałeś na posty ze strony użytkowników.

Inna sprawa, czy te parametry rzeczywiście uczynią codzienność użytkownika lepszą?

Bardziej, niż odwrotnie zadziałać mogą ewentualne niedogodności związane ze wsparciem i ew. żądaniem reklamacyjnym?

Mając taką kwotę w ręku wybrałbym G6, Honora 9 lub nieco dołożył do S7. 

W każdym razie, życzę braku rozczarowania i daj znać za jakiś czas jak hula.

Link to post
Share on other sites

E pitolenie. Lepiej kupić hiper w dupke wypasiony shit za 100$ niż markowy ułomny niedopracowany z aktualizacjami i innymi bajerami.

 

Guzik prawda. Miałem w posiadaniu taki właśnie "hiper w dupke wypasiony" shit od UMI. Od początku problemy z softem, drenażem baterii. Nie wspominając o jakości dźwięku, aparacie. No i na koniec, po mniej więcej półtora roku bateria spuchła i rozsadziła obudowę (klejone szkło). A był to "flagowiec" tej cudnej marki...

Edytowane przez 40rozbojnik
Link to post
Share on other sites
Gość paprykarz

Też jestem zdania że lepiej kupić produkt z gwarancją, supportem. Mój komentarz był lekko ironiczny, zresztą sam używam badziewnego Samsunga, który do tej pory dostał 3 aktualizacje czy jakieś syfy. Na samym początku miał deczko problemów z LTE, ale po jednym syfie przez OTA się uspokoił. Pytanie czy te jak to nazwałeś :

 

 

 

ele-mele-ule-umi-fony

 

Też tak mają i kiedy skośny je wprowadzi. Wiem że przepłaciłem za swójego Szajsunga ale póki co działa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...