Skocz do zawartości

Recommended Posts

Config kompa:

 

Cpu: AMD R5 1600

Mobo: Asrock 370X gaming X

System: Win10

Dyski: WD 500 GB + WD 250 GB 

 

Szukam dysku M.2 key M 120GB- 128GB najlepiej z radiatorem, chociaż można to dokupić. Cena do 350 zł. Moje propozycje:

 

Patriot Scorch 128GB M.2 PCIe 239 zł

 

Plextor M8SE(G) 128 GB PCIe 319 zł

lub

Plextor M8Pe(G) 128GB 349 zł

 

Planuje jeszcze w przyszłości dokupić dwa dyski SSD/HDD sata III w raid 0. Będzie to działać? wystarczy linii PCI-e? 

Edytowane przez tazik21
Link to post
Share on other sites

Nie chce niepotrzebnie dorzucać więcej wątków dlatego, zapytam tutaj. Również poszukuję jakiegoś dysku M.2. Zestaw bardzo podobny ( ten sam procesor ) płyta tylko inna MSI x370 gaming pro posiada wbudowanego shielda czyli radiator nie będzie raczej potrzebny? Bo zastanawiam się właśnie nad M8PEG i czy warto taki dysk w stosunku do np. iridium pro 256 ( taka pojemność mnie interesuje ). Komputer głównie przeznaczony do gier i pracy ( nie potrzebuję akurat do niej silnego PC ). Czy raczej polecilibyście coś innego? 

Link to post
Share on other sites

Nie chce niepotrzebnie dorzucać więcej wątków dlatego, zapytam tutaj. Również poszukuję jakiegoś dysku M.2. Zestaw bardzo podobny ( ten sam procesor ) płyta tylko inna MSI x370 gaming pro posiada wbudowanego shielda czyli radiator nie będzie raczej potrzebny? Bo zastanawiam się właśnie nad M8PEG i czy warto taki dysk w stosunku do np. iridium pro 256 ( taka pojemność mnie interesuje ). Komputer głównie przeznaczony do gier i pracy ( nie potrzebuję akurat do niej silnego PC ). Czy raczej polecilibyście coś innego? 

 

Widziałem testy tych shieldów od MSI i wychodzi na to, że bez nich same dyski chłodniej działają.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...