Skocz do zawartości

ATHLON II X2 250 + MOBO 770 + RAM DDR3 + 9800GT 1GB + HTPC


Recommended Posts

Siemanko,

 

Robię małe porządki i mam do sprzedania parę sprzętów. Wszystko w 100% sprawne. 

 

  • Athlon II x2 250 2x3.0GHz AM3 - nie próbowałem odblokowywać rdzeni, pewnie da się coś z niego jeszcze ugrać ;) - 40zł, wysyłka w oryginalnym opakowaniu, oryginalne chłodzenie w zestawie
  • Gigabyte GA-MA770T-UD3 AM3 DDR3 - 40zł, w zestawie instrukcja i kabelki ata + sata, wysyłka w op. zastępczym, oryginalne zgniło w piwnicy :(
  • Gainward 9800GT 1GB VGA+DVI+HDMI - 90zł, wysyłka w oryginalnym opakowaniu
  • 3x GOODRAM 2GB DDR3 1333MHz - 35zł za sztukę, 90zł przy zakupie wszystkich trzech
  • 3x BRANDLESS DDR3 1GB - jak na zdjęciach, nie pamiętam częstotliwości taktowania - 10zł za sztukę, 25zł przy zakupie wszystkich trzech
  • Asrock E350M1 - świetna płytka do HTPC, procek AMD E350, grafika Radeon HD 6310, gniazda DDR3 i PCIe 16x, wyjście HDMI i optycznego audio - 140zł 100zł, wysyłka w op. zastępczym, oryginalne skończyło tak jak od mobo gigabyte :(

evZhOGn.jpg

JA03CC5.jpg

WH0YOC3.jpg

1KYRmiV.jpg

KGxbivb.jpg

bgJzA4o.jpg

lVfluAF.jpg

 

Przy większych zakupach możemy się potargować, koszty wysyłki ~14zł paczkomat, ~17zł kurier, RAM mogę na życzenie wysłać poleconym za ~7zł. Wszystkie sprzęty mogę na życzenie kupującego wystawić na allegro, z tego co wiem to cały luty jest promocja bez prowizji, więc dojdzie nawet tańszy paczkomat za ~9zł :) Kontakt priv, mailowo pawelczykesik at gmail.com, lub 726_995_980

@edit
Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...