Skocz do zawartości

Karta dzwiękowa do 200zł do Creative Auvarana Liva


Recommended Posts

Tylko boje sie zamawiać tego cube bo sprzedawca nie wie ile ma lat ta karta a jak sie zapytalem o dowod zakupu to tylko wyswietlil i nie odpisal a cos z nowych kart? Zalezy mi na podbiciu tonów niskich chociaz troche


Tylko szukam takiej karty co podbije troche tony niskie ta karta moze mi to zapewnic?

Link to post
Share on other sites

CAL, to bardzo ciepłe słuchawki ,basu maja stosunkowo dużo.Nie ma sensu podbijać za bardzo ,aczkolwiek jakby się przyczepić na silę, to mocniejszego uderzenia w basie. Rekabling powoduje trochę właśnie taki efekt , czy warto się w to bawić ? myślę ,że jak najbardziej. Zmiany po wymianie na dobry przewód są naprawdę duże, jak na tego typu zabieg. Ja osobiście byłem zdziwiony ile one zyskały,bo znacznie się ożywiły, no ale to od słuchu bardzo jeszcze zależne. Nie wiem tez jak te nowsze rewizje, być może poprawili ten aspekt.

 

Cube nie podbije niskich tonów ,te urządzenie ma trochę brzmienie. Musiałbyś zmienić wzmacniacz operacyjny.

Link to post
Share on other sites

Ok dziękuje za odpowiedz ale mam bardzo slaba integre co twoim zdaniem byloby lepszym wyborem kupienie karty FX-Audio DAC-X3 nowej czy moze jakąś uzywana?Czy lepiej po prostu zrobić recabling ale tak pod odsłuchu chyba raczej bym musiał karte dzwiekowa co o niej sądzisz?


Właśnie po opiniach nawet mowili ze to basowe słuchawki a tu praktycznie nic dosłownie więc chyba ten recabling mi dużo nie pomoże jak zmiana karty tylko pytanie czy FX-Audio DAC-X3 będzie najlepszym wyborem czy moze cos innego np uzywanego? 

Link to post
Share on other sites

Ze zmianą kabla, to sobie poczekaj. Układ musisz kupić przy takich słuchawkach,one na integrze grają słabo.W sensie nie takim, że źle ale dużo nie pokażą. Cube to dobry wybór do nich ,z resztą Audio DAC-X3 również. Co nie wybierzesz, będziesz zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Ok dziekuje bardzo za odpowiedz i sorki za ten spam na PW i mam takie pytanko bo widzialem jakis stary temat to mowiles chyba cos o ''modowaniu'' ich moge sie mylic czy cos w tym stylu ale o co z tym chodzilo zabawa z equalizerem?Jestem bardzo ciekaw :D

Link to post
Share on other sites

Kup x3 wysylkowo (żebyś miał możliwość zwrotu). Jeśli nie spełni oczekiwań to żaden tani dac nie spełni. W takim przypadku żeby mieć więcej basu musisz po prostu zmienić słuchawki na typowe dla basolubow np. Isk mdh9000.

Link to post
Share on other sites

Czy tobie coś nie odpowiada w brzmieniu tych słuchawek ? bo też nie rozumiem celowości takiego działania. Jeśli chcesz bas podkręcić ,to się odbije na średnicy, tym samym pogorszy się pozycjonowanie w muzyce i  grach. Ja  musiałem trochę spuścić z tonów zakresy 30-60hz. Zbyt tłuste te brzmienie w basie było.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...