Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z Wifi

android Archer C2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 wistak98

wistak98
  • Bywalec

• 119 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 06 luty 2018 - 22:03

Cześć

Mam problem: moja siostra kupiła sobie jakiś ścierwo telefon Kiano, i po połączeniu z naszym wifi nie ma dostępu do internetu (na stronę routera też nie mogę wejść). Kiedy przeglądam ustawienia routera (TP-link Archer C2) widzę ip telefonu w statystykach sieci wifi ale już w klientach DHCP nie. Hotspot z innego telefonu działa więc obstawiałbym że problem może być po stronie routera.

• 0

#2 RalfNwn

RalfNwn
  • Gaduła

• 380 postów
  • Miejscowość:podobno dobre miasto
  • 3DMark 06:tyle i tak dawno, że nie pamiętam

Napisano 07 luty 2018 - 00:54

Na telefonie, w ustawieniach wifi, Kiano jest poprawnie połączony z wifi Archer'a? Nie ma np. "połączono, brak internetu"? Czy jak sprawdzisz informacje o tej sieci wifi to w sekcji IP jest ustawione automatyczne pobieranie adresu IP z DHCP? Ewentualnie zmień na manual/ręczne i sprawdź jaki jest przydzielony adres IP, maska, brama i DNSy bo w przypadku wifi z archer'a wygląda jakby ktoś ręcznie ustawił IP i to nie do końca wiadomo czy poprawnie?

Można też "zapomnieć" sieć wifi z archer'a i ponownie spróbować się do niej podpiąć.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: android, Archer C2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych