Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam poszukuje słuchawek do okolo 150-200zł będą podłączone do integry dobrze by było jakby były zamknięte lub pół-otwarte lecz nie muszą.Głównie mają służyć do muzyki fajnie jakby były też dobrze słyszalne kroki jezeli chodzi o gry na oku mam superlux hd681 Evo MK2 i superlux hd669

zależy mi również na mocnym basie co byście mogli polecić?

 

Link to post
Share on other sites

Oczywiście mogą być inne modele do 200zł tylko pytam się czy któryś z tych będzie dobrym wyborem


I poczytaj forum bo ile można o tym samym :/

właśnie wpisywałem różne frazy o słuchawkach i tylko mam do 100zł dokanałowe lub do 400 nie wiem czy tematy są usunięte czy jak no chyba że jakbyś nie natknął no taki temat to byłbym wdzięczny jakbyś podesłał :D

Link to post
Share on other sites

 

 

właśnie wpisywałem różne frazy o słuchawkach i tylko mam do 100zł dokanałowe lub do 400 nie wiem czy tematy są usunięte czy jak no chyba że jakbyś nie natknął no taki temat to byłbym wdzięczny jakbyś podesłał
 

No tak, widać że odszukanie przyklejonej na stałe listy polecanych słuchawek z podziałem na cenę i budowę po raz kolejny okazało się niezwykle trudnym wyzwaniem:

http://forum.benchmark.pl/topic/95884-polecane-słuchawki-nauszne/

Link to post
Share on other sites

 

No tak, widać że odszukanie przyklejonej na stałe listy polecanych słuchawek z podziałem na cenę i budowę po raz kolejny okazało się niezwykle trudnym wyzwaniem:

http://forum.benchmark.pl/topic/95884-polecane-słuchawki-nauszne/

 

Liste widziałem no ale doszedł też model hd668B które rzekomo są lepsze od pozostałych ale nie miałem pewności czy nie powstały jeszcze jakieś słuchawki lepsze od tych przypiętych to wole zapytać...

Link to post
Share on other sites
Liste widziałem no ale doszedł też model hd668B które rzekomo są lepsze od pozostałych ale nie miałem pewności czy nie powstały jeszcze jakieś słuchawki lepsze od tych przypiętych to wole zapytać...
Czy lepsze? Mają inny charakter. 668b są półotwarte, a 669 zamknięte. Mi osobiście bardziej odpowiadają 669. Ogólnie jak podepnę pod ważkę to moje ulubione słuchawki. Z telefonem się nie umieją zgrać i tu bardziej wyważenie grają pro82 ( które są również bardziej przenośne i wygodniejsze) choć te są tylko poprawne (jak podepnę pod daca). Do hd669 grają podobnie isk9999 ale wydaje mi się, że mniej detalicznie choć nie mają takiej skłonności do iskrzenia.

Ja jakbym chciał więcej powietrza to postawiłbym na Somici V2.

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites
A jeżeli bym się zdecydował na b669 to gdzie mógłbym dokupić pady welurowe bo słyszałem ze nie są za bardzo wygodne i ogólnie wolałbym mieć chociaż jakieś zapasowe
Ja bym na twoim miejscu najpierw odsłuchał. Może ci bardziej spodobają się 668, a może 669.
Link to post
Share on other sites

właśnie za bardzo nie mam jak odsłuchać ehh mieszkanie we wsi... ale po czytaniu recenzji raczej zastanawiałbym się bardziej nad 681evo albo 669 dalej sie zastanawiam z racji tego ze jestem melomanem to kuszą mnie te evo+ welurowe pady no ale nie wiem jak z 669 niby tez graja V'ką ale czy bardzo się różnią od evo jezeli chodzi o niskie tony?

Link to post
Share on other sites

nie mam na tyle kasy i pewnie za odsyłanie będę musiał dopłacić i często na zwrot czekam długo miałem nie przyjemne sytuacje


Wiem że kazdy ma inny gust ja lubie jak w muzie jest duża ilość basu i często również słucham rapu biorąc te gatunki muzyczne na jakie słuchawki bardziej byście stawiali nie ma znaczenia czy zamkniete czy pol otwarte tylko zeby nie były otwarte chce tylko  poznać waszą opinie

Edytowane przez wolife
Link to post
Share on other sites

Jak mają nie być otwarte to zostają tylko zamknięte, pół otwarte to taki eteryczny slogan, one też są otwarte i też je słychać z daleka jak głośniej pościsz. Różnica polega na tym że trochę lepiej tłumią hałas i trochę mniej je słychać na zewnątrz. Zależnie od modelu to troche robi się większe lub mniejsze.

Z zamkniętych to masz do wyboru:

Superlux HD669

Snab Overtone HS-42M

ISK MDH8500

ENCORE ROCKMASTER OE

SENNHEISER HD451

Link to post
Share on other sites

Wiecie co bo sprawa wygląda tak ze mam słuchawki Creative Auvarana Live i po prostu przez moje zrodlo ten dzwiek jest plaski jak sluchalem w xokomie to o kurłła biore od razu a u siebie wlasnie takie cos i tak sobie mysle czy nie lepiej za te 200-250zl kupić karte dzwiekowa czy jakis recabling co sądzicie czy lepiej je sprzedac i kupic inne słuchawki do 200zl?


szczerze w sumie te otwarte mogą być tylko tak jak mówie chce żeby bas był mocny bo tylko słucham elektrycznej muzyki i rapu więc na wyskoich tonach jakoś bardzo mi nie zależy

Link to post
Share on other sites

Na niemieckim amazonie masz FX-Audio DAC-X6 w przeliczeniu na PLN za ~265zł

https://www.amazon.de/FX-DAC-X6-Optical-Coaxial-Amplifier/dp/B06XCQ8CCM/

 

 

Kombajn jak już komuś coś polecasz kupować z zagranicy to chociaż rób to sumiennie. Po pierwsze to nie wiem skąd bierzesz euro po 4,07 (265/65=4,076) - daj namiar na źródło to kupię większą ilość. Sprawa numer dwa - sprzedawca jest 'Shenzen Audio': https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B06XCQ8CCM/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

 

To natomiast każe mi domniemywać, że wysyłka pójdzie z Chin a co za tym idzie po drodze (na naszej granicy) zostanie doliczone 23% VAT czyli cena wyniesie 4,17*65*1,23=333pln.

 

Dane sprzedawcy z Amazona (gdyby zniknęły z linku)

 

  • Adres obsługi klienta:
    • Rm212,block 404,Shangbu Industrial area,
    • Huaqiang north road,Futian zone,
    • shenzhen
    • guangdong
    • 518000
    • CN
  • Adres firmy:
    • Futian qu, Huaqiangbei lu, shangbugongyequ,
    • pengjishangbugongyequchangfang 404dong 511,513,515
    • shenzhen
    • guangdong
    • 518000
    • CN

szczerze w sumie te otwarte mogą być tylko tak jak mówie chce żeby bas był mocny bo tylko słucham elektrycznej muzyki i rapu więc na wyskoich tonach jakoś bardzo mi nie zależy

 

Słuchawki dla basolubów: https://sklep.hard-pc.pl/p8169,sluchawki-isk-mdh9000.html - ale jak masz kiepską integrę to zapewne i tak ten bas nie bedzie taki jak na rozsądnym źródle.

Link to post
Share on other sites

cooger

Myślisz że mi się chce sprawdzać cenę euro w kantorze wpisuje w googla "64 euro in pln". Wszystkie ceny na Amazonie zawierają vat a  dostawa do polski zawiera "wszystkie podatki" cytat z ich regulaminu. Dostawa jest realizowana przez Amazon czyli cena jaką widzisz jest ceną finalną oraz gdyby paczka gdzieś zaginęła od ręki Amazon zwraca pieniądze. To jest Amazon a nie Aliexpress, kupujesz na terenie UE a nie w Chinach.

Link to post
Share on other sites

Wszystkie ceny na Amazonie zawierają vat a  dostawa do polski zawiera "wszystkie podatki" cytat z ich regulaminu. Dostawa jest realizowana przez Amazon czyli cena jaką widzisz jest ceną finalną oraz gdyby paczka gdzieś zaginęła od ręki Amazon zwraca pieniądze. To jest Amazon a nie Aliexpress, kupujesz na terenie UE a nie w Chinach.

 

Sprzedawca nie jest Amazon tylko ten Chińczyk - Amazon aktualnie nie posiada tego produktu. Najwyraźniej nie wiesz jak działa Amazon.

Myślisz że mi się chce sprawdzać cenę euro w kantorze wpisuje w googla "64 euro in pln". 

 

To daj sobie spokój z takim szukaniem okazji dla kogoś bo później ktoś będzie płakał że jest inaczej i go naraziłeś na koszty a ty po prostu nie ogarnąłeś rzeczywistości.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...