Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak masz cal-e to na początek podłącz je pod lepsze źródło. Miałem/mam jeszcze HD 681evo i na integrze to jest tragedia, one potrzebują mocnego źródła. Nie wiem jak z calami ale somic V2 już lepiej sobie radzą na integrze. Evo 681 maja basy i tylko to reszta jest beznadziejna, po somicah nie mogę już ich słuchać bo za bardzo gryzą w ucho.

Link to post
Share on other sites

 

 

Sprzedawca nie jest Amazon tylko ten Chińczyk - Amazon aktualnie nie posiada tego produktu. Najwyraźniej nie wiesz jak działa Amazon.

W momencie pisania mojego postu dac-x6 był dostępny i przy nim był dopisek wysyłka realizowana przez amazon natomiast gdy przedmiot ma być wysyłany z innego kraju jest podana stosowna informacja np tak jak w przypadku tych padów:

https://zapodaj.net/images/114438efcd46c.jpg

więc z łaski swojej nie mów mi ze nie wiem jak działa amazon bo mieszkam w Niemczech i na amazonie od lat  kupuje większość rzeczy jakie kupuje online. A co do kursów walut to to ile zapłacisz zależy po jakim kursie policzy ci to bank i wartość podana przez googla jest poprawna. Aktualnie google używa kursu 4.16974659 czyli wczorajszej wartości jaka była przy średnim kursie NBP.

Link to post
Share on other sites

To teraz jeszcze raz użyj matematyki. 65 EUR po kursie 4.17 to nadal nie jest 265. Nie klei się Twoja opowieść. Jeśli cena była taka sama to raczej jedna pochodzi od tego samego chinczyka co dzisiaj.

 

I gratuluję ze mieszkasz w Niemczech. To na zachodzie jest? Tylko dlaczego zatem produkujesz się na Polskim forum? Problem z jezykiem? I tak nie mogłem się powstrzymać bo śmieszą mnie Ci emigranci polscy co to są najmadrzejsi bo są 'zagranicom'.

Link to post
Share on other sites

64  x 4.17 = 266 pln. Napisałem ~265 pln bo kurs jest rzeczą zmienną.

 

 

I gratuluję ze mieszkasz w Niemczech. To na zachodzie jest? Tylko dlaczego zatem produkujesz się na Polskim forum? Problem z jezykiem? I tak nie mogłem się powstrzymać bo śmieszą mnie Ci emigranci polscy co to są najmadrzejsi bo są 'zagranicom'.

Przestań bredzić dobrze? Napisałem że mieszkam w Niemczech i kupuje regularnie na Amazonie dlatego orientuję się jak działa ta sieć sklepów. A dlaczego udzielam się na polskim forum? A na jakim się mam udzielać skoro jestem Polakiem? Na Japońskim? Czy może skoro wyjechałem za chlebem za granice to odmawiasz mi bycia polakiem?

Link to post
Share on other sites

Dobra ostatnie pytania sprzedać je i kupić jakieś inne do 200zł czy kupić karte dzwiekowa (napisz jaką) uzywki wchodza w gre 3.Wyslac na reacbling Cal i kupic jakas uzywana karte dzwiekowa(rowniez napisz jaka) co sądzicie o takich rozwiązaniach które byłoby najlepsze?

Link to post
Share on other sites

cooger czego niby nie uwzględniłem? Kupujesz na amazonie pieniądze są pobierane z twojego konta po kursie bankowym który jest ustalany na podstawie średniego kursu NBP czyli tego który jest używany w wyszukiwarce googla

Link to post
Share on other sites

Dobra ostatnie pytania sprzedać je i kupić jakieś inne do 200zł czy kupić karte dzwiekowa (napisz jaką) uzywki wchodza w gre 3.Wyslac na reacbling Cal i kupic jakas uzywana karte dzwiekowa(rowniez napisz jaka) co sądzicie o takich rozwiązaniach które byłoby najlepsze?

 

Masz niezłe słuchawki (CAL) , kup kartę dźwiękowa , bo na integrze nawet najlepsze słuchawki będą kiepsko brzmiały . A tak po za tym jaka masz integrę . Pytam bo miałem ostatnio na płycie asusa z nawet wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym (nie testowałem) i może jakoś by to grało . Ja u siebie podpinam po amplituner .  

 

Dodam jeszcze że wcześniej miałem audigy 2 gold (karta za 20 zł kilka lat temu) i też dzwięk na słuchawkach był o niebo lepszy niż na integrze ..

 

Kolejny pomysł to podłącz swoje słuchawki dla testu nawet do jakiejś miniwieży jak posiadasz , powinno być lepiej jak na integrze .

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

cooger czego niby nie uwzględniłem? Kupujesz na amazonie pieniądze są pobierane z twojego konta po kursie bankowym który jest ustalany na podstawie średniego kursu NBP czyli tego który jest używany w wyszukiwarce googla

1. Żaden bank nie przewalutowuje po kursie średnim NBP

2. Cena to 65 EUR a nie 64

3. Sprzedawca to jakiś chińczyk a nie amazon więc dochodzi VAT

 

Koniec tematu z mojej strony.

Link to post
Share on other sites

Jak "jakiś chińczyk" chce na Amazonie sprzedawać towar wysyłany z Chin to jest to wyraźnie! napisane. Podałem ci screen z taka sytuacją i zaznaczyłem na czerwono "kraj wysyłki:Chiny" ale widać jesteś ślepy. Amazon to olbrzymia sieć sklepów internetowych wiec Chińczykom opłaca się przywieść towar do Europy. Poza tym jak "jakiś chińczyk" chce sprzedawać na Amazonie to i tak obowiązują go zasady Amazonu w tym te o cenach i zwrotach towaru. Wiesz co to jest średni kurs NBP? Średnia z wszystkich transakcji bankowych w danej walucie z tego dnia więc racja źle napisałem nie banki ustalają kursy na podstawie średniego kursu NBP tylko na odwrót, tak czy inaczej jedno odzwierciedla drugie. 

Link to post
Share on other sites
  • 8 miesięcy temu...

Kupując słuchawki, zwróć uwagę na częstotliwość, dynamikę oraz wartość impedancji. Prosty poradnik masz np. tu: https://haalo.pl/blog/jakie-sluchawki-wybrac.

Ale bzdury co nam niby mówi pasmo przenoszenia bez informacji o spadkach na oktawe?

 

 

I co mam większą impedancja do jakości odtwarzane muzyki lol.

 

 

"Słuchawki z dużą ilością decybeli grają bardziej dynamicznie, z wyższą rozdzielczością i lepiej różnicują odtwarzany materiał.".

 

Że co????

 

Dawno nie widziałem większych bzdur.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...