Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Obiektyw Olympus M.ZUIKO 60mm 2.8 Macro - idealny, gwarancja!

olympus obiektyw foto macro makro micro4/3 fotografia obiektywy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawbuk6

pawbuk6
  • Dyskutant

• 205 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 05 luty 2018 - 18:52

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Mam do sprzedania używany, działający, w idealnym stanie obiektyw Olympus M.ZUIKO 60mm f/2.8 Macro!!

Obiektyw Olympus M.Zuiko Digital 60mm f/2.8 Macro + filtr UV Hoya - kupiony 7 października 2016 roku w krakowskim salonie AB Foto, czyli jeszcze przez 8 miesięcy jest na gwarancji. 

Praktycznie nieużywany, zapaliłem się do fotografii makro, ale szybko mi przeszło (nie wiem czy łącznie 100 zdjęć nim zrobiłem). 
Stan idealny, oryginalne folie (widoczne na zdjęciach), oryginalne pudełko, instrukcje, dołączam również oryginalny dowód zakupu. 
W gratisie dodaję filtr UV, który od nowości chronił obiektyw. 

Możliwy odbiór osobisty w Krakowie, wysyłka kurierem lub za pomocą paczkomatu.

CENA: 1900 zł + KW

Link do galerii

PROJECT PAWBUK      Intel i5 3570K @4.3GHz + Corsair H100i + 2x Thermaltake Riing 12 Red // Asrock Z77 Extreme4 // Corsair Vengeance 4x4GB 1600MHz // Gigabyte GeForce GTX1070 G1 Gaming // 2x Crucial MX200 500GB // EVGA SuperNova NEX650G // NZXT S340 Red

Monitor: LG 29UB65-P 29 cali // Myszka: Steelseries Rival // Mouse bungee: Roccat Apuri // Podkładka pod myszkę: Natec Genesis M12 Maxi // Klawiatura: Corsair Strafe RGB MX Red // Słuchawki: Encore Rockmaster OE // DAC: Fiio E07K Andes

#2 worm

worm
  • π

• 10777 postów

Napisano 05 luty 2018 - 19:22

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartka musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Moderator / Ekspert działów: Kącik retro komputerów / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 pawbuk6

pawbuk6
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 205 postów

Napisano 18 luty 2018 - 17:56

Witam ponownie - oferta została przeze mnie usunięta z serwisu OLX, natomiast dodana na Allegro:

Link do Allegro

Wrzucam też wszystkie zdjęcia oferowanego przeze mnie obiektywu. Uzupełniam jeszcze informację - obiektyw jest na gwarancji do 08.04.2019 roku, a więc jeszcze przez ponad rok - gwarancja została wydłużona o pół roku w serwisie internetowym Olympus!

ZSnybIr.jpg?1

gFBiTMs.jpg?1

039GRKu.jpg?1

qoTod9A.jpg?1

MRH1yPE.jpg?1

PROJECT PAWBUK      Intel i5 3570K @4.3GHz + Corsair H100i + 2x Thermaltake Riing 12 Red // Asrock Z77 Extreme4 // Corsair Vengeance 4x4GB 1600MHz // Gigabyte GeForce GTX1070 G1 Gaming // 2x Crucial MX200 500GB // EVGA SuperNova NEX650G // NZXT S340 Red

Monitor: LG 29UB65-P 29 cali // Myszka: Steelseries Rival // Mouse bungee: Roccat Apuri // Podkładka pod myszkę: Natec Genesis M12 Maxi // Klawiatura: Corsair Strafe RGB MX Red // Słuchawki: Encore Rockmaster OE // DAC: Fiio E07K Andes

#4 pawbuk6

pawbuk6
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 205 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 09:31

Witam serdecznie,

Nowa cena: 1750 zł.

Link do nowej aukcji Allegro.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: olympus, obiektyw, foto, macro, makro, micro4/3, fotografia, obiektywy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych