Skocz do zawartości

Nowy smartfon do 1600zł


Recommended Posts

Witam, od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem wymiany mojego nexusa 5 na coś nowszego w granicach 1600~. Zależy mi na ekranie min 5,5''(bardzo mile widziane ekrany bezramkowe :), płynności działania, przynajmniej 32gb pamięci oraz wejściem słuchawkowym. Wodoszczelność i czysty android, do którego zdążyłem się przyzwyczaić opcjonalne. W oko wpadły mi już LG G6 i s7 . Co możecie polecić w podanej cenie i jakie są wasze opinie na temat podanych dwóch?

Link to post
Share on other sites

Po za tym Mi Mix 2 ma praktycznie 6". Ja bym jednak wolał chyba S7. Jakoś nie jestem przekonany do LG. Faktem jest że S7 jednak ma już swoje lata i nie wiadomo jak długo będzie jeszcze wspierany. Innym imo dobrym wyborem byłby Mi 6 przy 6gb jest to telefon mega wydajny.

Link to post
Share on other sites

Jak już ktoś wspomniał o Mi Mix 2 to mam do Was pytanie. Co sądzicie o promocji w sferis Mi Mix 2 z Gimbal Feiyu-Tech Vimble C za 2199 lub z Gimbal SmartStab 2 za 2159. Zaciekawiła mnie ta promocja tylko nie wiem czy się opłaca czy raczej nie.

Link to post
Share on other sites

Jak już ktoś wspomniał o Mi Mix 2 to mam do Was pytanie. Co sądzicie o promocji w sferis Mi Mix 2 z Gimbal Feiyu-Tech Vimble C za 2199 lub z Gimbal SmartStab 2 za 2159. Zaciekawiła mnie ta promocja tylko nie wiem czy się opłaca czy raczej nie.

 

Zależy do czego zamierzasz używać tego zestawu - jeżeli do nagrywania, to MiMix 2 z Feiyu-Tech sprawdzą się znakomicie, jeżeli jednak chciałbyś sobie robić wymyśle selfie z wyjazdów to rozglądnij się za innym smartfonem - matrycja do selfie w Mi Mix 2 to w zasadzie kopia z poprzednika, która była słabym punktem modelu - dobre selfie tylko w dobrych warunkach. 

Link to post
Share on other sites

Samsung S7 i iPhone 6s.

 

Drożej Samsung S8 i iPhone 7 / 8.

 

Jeżeli iphone to brałbym minimum 7. Spory skok względem serii 6.

 

A czym one się różnią? Są jakieś duże różnice np. techniczne? Czy tylko różnica jest między rokiem wydania modelu? 

Link to post
Share on other sites

jeśli się zastanawiasz nad Galaxy S7 a G6 to już Ci tłumaczę bo sam miałem ten sam dylemat. Wybrałem G6.

Oba mają podobną wydajność, jednak w benchmarkach ciut lepiej wypada G6, ale u mnie po pół roku pojawiają się już czasami jakieś przycięcia. 
G6 ma ekran 18:9 5,7 cala i ogólnie telefon chwytem jest praktycznie tak samo wygodny jak S7 (G6 jest trochę wyższy)

Brak bezprzewodowego ładowania w G6 mnie trochę boli... w S7 jest (w S6 cały czas korzystałem).
No i aparat... nie będę się rozpisywał bo G6 robi średniej jakości zdjęcia.. S7 go miażdży.. ba, mój stary Galaxy S6 robił lepsze zdjęcia.

Gdybym miał znowu wybierać między S7 a G6.. to chyba teraz przyeksperymentowałbym z jakimś chinolem. G6 bym na pewno nie kupił ponownie.

 

Link to post
Share on other sites

Czyli co te  Xiaomi też są warte uwagi, nawet że to "chiniol"? Oczywiście jakiś czas temu zastanawiałem się nad i Phone, bo mówiło się, że najlepszy ale teraz widzę, że są dużo tańsze modele z tymi samymi parametrami. Tylko jakoś obawiam się Androida, bo podobno jest słaby. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...