Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Trochę pytań na temat bezpieczeństwa i prywatności w win10 i win7

bezpieczeństwo anonimowość sieci dysk pomoc pytanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 spec32

spec32
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 04 luty 2018 - 19:46

Mam komputer z system win 10 64-bitowy OEM i laptop  win 7 Profesional  32-bitowy i jak wyłączyć dostęp do dysku c w dwóch systemach i gdzie będe mógł uruchomić potem system bezproblemu.I jak wyłączyć niepotrzebne funkcje w win7 i win10 .I co zrobić żeby mieć trochę prywatnośći w sieci i anonimowości w sieci lan .Bo mam wykupiony nordvpn i czy warto jeszcze kupić router z openvpn tak do 150 zł .I czy mieć linuxa np:tails i w nim zainstalowanie oprogramowanie nordvpn.Proszę kogoś kto by mi pomógł w tej sprawie i napisał krok po kroku ze szczegółami co zrobić.Czekam na odp.

• 0

#2 benutzer

benutzer
  • Nałogowiec

• 1775 postów

Napisano 05 luty 2018 - 20:11

Proszę kogoś kto by mi pomógł w tej sprawie i napisał krok po kroku ze szczegółami co zrobić.Czekam na odp.

1. Wyłącz komputer

2. Odetnij go od sieci

3. Wyrzuć do kubła z elektro-śmieciami i będziesz mógł spać spokojnie.

A tak na poważnie to chyba żartujesz........Wpisz w goolge każde pytanie i znajdziesz pierdylion wskazówek. Dla Speca chyba to nie będzie trudne.

• 1

Pc1: HP G2 600, i5-6500, 8 GB DDR4, 1TB HDD, Intel HD Graphics 530

Pc2: DiY PC i5-8500, 16 GB DDR4, Plextor 256M8peGN, 1TB WD Blue, 4TB WD Red, Intel HD Graphics 630

Laptop: X240, 8 GB DDR4, 250GB SSD, Intel HD Graphics 4400

#3 Fix00ser

Fix00ser
  • Zapaleniec

• 1001 postów

Napisano 07 luty 2018 - 15:35

Do wyłączenia funkcji w Win 10 można użyć np
https://www.oo-softw...com/en/shutup10
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bezpieczeństwo, anonimowość, sieci, dysk, pomoc, pytanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych