Skocz do zawartości

Recommended Posts

Każdy w rządzie będzie lepszy od pisiorów :)

Dokładnie, nawet k****y i złodzieje... :D

A i coby w temacie było, wysokie ceny kart graficznych to wina Pisu jak nic :wariat: , jeśli odejdą a do władzy dojdą platfusy, dadzą nam tańsze podzespoły!

Wszyscy gracze do urn!!!

Edytowane przez tobislawow
Link to post
Share on other sites
A i coby w temacie było, wysokie ceny kart graficznych to wina Pisu jak nic

Ta ironia akurat może wcale nią nie być :) Bo przez takie 500+ czy teraz mama+ szerzy się jedynie patologia a do tego oczywiście to kosztuje miliony złotych , które płacisz Ty a nie "daje" rząd jak zwolennicy pisiorów myślą :)

Rząd nigdy Ci nie daje tylko zabiera , z własnej kieszeni Ci nie wykładają , tylko Ty sam je wykładasz poprzez podniesiony czynsz , paliwo , jedzenie itp. Ale ciemnogród ma za mały mózg żeby to ogarnąć :)

Edytowane przez Szy3ki
Link to post
Share on other sites

@up niby logika by w tym jakaś była bo racja, że na każdą daną złotówkę 1,5zł muszą komuś zabrać, no i taki wysyp gotówki z socjala wzmaga popyt na elektronikę (co potwierdza znajomy z branży) co mogłoby mieć wpływ na ceny.... Tylko że akurat do tego tematu nasz rząd ma się jak walec do koszykówki, no chyba że zaraz mi wmówisz, że przez pis karty podrożały na całym świecie.

 

Zejdźcie z tej polityki, jak ktoś chce sobie popsioczyć na jednych albo drugich (bo wszyscy są siebie warci) to jest do tego odpowiedni temat w hyde parku, a nie tutaj ściągacie dyskusję na tory, które do niczego dobrego nie prowadzą.

Link to post
Share on other sites

 

 

no chyba że zaraz mi wmówisz, że przez pis karty podrożały na całym świecie.
Absolutnie nic z tych rzeczy :) 

 

 

Zejdźcie z tej polityki, jak ktoś chce sobie popsioczyć na jednych albo drugich (bo wszyscy są siebie warci)
 

Oczywiście że wszyscy są siebie warci , obojętnie kto by nie był przy korycie , będzie z niego brał itp. Ale po prostu mnie śmieszy jak bezmózgi chodzą i pie...ą jakie to pisiory kochane bo tyle "dają" , ale w sumie co się dziwić wystarczy spojrzeć na Rydzyka żeby zobaczyć jaka patologia i zacofanie umysłowe jest w PL ...

Link to post
Share on other sites

Ta ironia akurat może wcale nią nie być :) Bo przez takie 500+ czy teraz mama+ szerzy się jedynie patologia a do tego oczywiście to kosztuje miliony złotych , które płacisz Ty a nie "daje" rząd jak zwolennicy pisiorów myślą :)

Rząd nigdy Ci nie daje tylko zabiera , z własnej kieszeni Ci nie wykładają , tylko Ty sam je wykładasz poprzez podniesiony czynsz , paliwo , jedzenie itp. Ale ciemnogród ma za mały mózg żeby to ogarnąć :)

To nie jest wiedza zakazana i żadne to odkrycie skąd biorą się pieniądze na różne programy i jako nie platfus wiem o tym.

Nie słyszałem tylko o tym iż Pis wprowadził 500+ prawie na całym świecie :o , bo ceny wszędzie chore. Sam dzieci nie mam, ale może dzięki temu pińcset jakiś rodzic kupi kartę dla dzieciaka...trochę się zaorałeś...z mojej strony koniec polityki.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

A jaki jest sens dopłacać 400k zł do Lambo zamiast kupić Audi R8? Przecież to w zasadzie ten sam producent, ta sama technologia, osiągi nie różnią się znacznie. Ano jak kogoś stać i chce topowy produkt, to kupuje topowy. Chłodnego wykalkulowania tu nie szukaj, bo w tym segmencie opłacalność schodzi na drugi plan.

Link to post
Share on other sites

 

 

No ja czekam aż sprzeda mi się stary komputer i też zamawiam tylko ja 1080. Nie będę czekał bo nie ma na co

Pewnie że nie ma na co , ja i tak już za długo zwlekałem :) 


 

 

Jaki jest sens dopłacać 1500zł do 1080TI wzgledem 1080 dla srednio 20-30% wiekszej mocy? Doplacamy 60% ceny dla 20-30fps wincyj fps. A za rok i tak kazdy bedzie chcial zmienic na nowa serie 20xx
A jaki ma sens Twoja wypowiedz ? Jest post w którym nie narzekasz ? Tak samo jak powiesz a po co komu SLI ? Jak masz buty za 100 zł a ktoś inny za 500 czy 1000 to też się zastanawiasz po co ktoś kupił skoro w tych za 100 też można chodzić ? Osłabiają mnie tacy ludzie jak Ty , serio ...

 

 

A jaki jest sens dopłacać 400k zł do Lambo zamiast kupić Audi R8? Przecież to w zasadzie ten sam producent, ta sama technologia, osiągi nie różnią się znacznie. Ano jak kogoś stać i chce topowy produkt, to kupuje topowy. Chłodnego wykalkulowania tu nie szukaj, bo w tym segmencie opłacalność schodzi na drugi plan.
 

Szkoda tłumaczyć , za każdym razem jest to samo , poza tym ja sobie wrzucam wszystko w koszta firmy , więc 500 zł w tą czy tamtą nie robi różnicy  :)


 

 

do 4k te 20-30% więcej może się przydać, ale jak ktoś gra w niższych rozdz, to imo nie ma sensu dopłacać
 

Do 1080p też jak masz monitor 144 Hz to jak najbardziej 

Link to post
Share on other sites

 

 

Napisano dziś, 21:15 https://www.morele.n...0d-10p-1225097/   Co myślicie? Jedna z najtańszych nowych 1080TI na rynku... Jest to jakiś bubel czy można brać?   Jest jeszcze gigabyte ale tu już 3800zł   https://www.morele.n...oc-11gd-976869/
 

Ja za 3900 kupiłem 1080TI TRIO X :)

 

P.S Do wczoraj miałem identyczny zestaw jak Twój i7 4790k , 980 też Gaming G1 i 16 Gb ramu też 2400 MHz  ;)  :D

Link to post
Share on other sites

Monitor zmieniam albo na wqhd albo 2560x1080. Wysłane z mojego Lenovo K33a48 przy użyciu Tapatalka

Ja bym poczekał na nową serię, o ile prawdą jest że w wakacje ma się pojawić.

Cena za 1080ti spora, choć z drugiej strony odpowiednik w nowej serii tańszy pewnie nie będzie, ale kto to wie...

Tak więc kwestia ciśnienia. Wiadomo że po ukazaniu się następnej serii Twoja karta też po łbie cenowo dostanie, patrząc na Twojego awatara nie powinieneś mieć takich rozterek :D Rach ciach powinno być :D !

Link to post
Share on other sites

Nie wiem tylko jaki jest sens czekać. Nawet jeżeli karty będą w wakacje to w pierwszej kolejności będą drogie(podatek od nowości) po drugi trzeba będzie czekać na niereferenty kolejne miesiące wiec parząc na to jak to zawsze wyglądało przyzwoite karty będą do kupienia w rozsądnych cenach pod koniec roku jak dobrze pójdzie. Poza tym trzeba pamiętać, że Nvidia nie ma konkurencji więc z niczym nie będzie się spieszyć. Kupi teraz 1080 a później sprzedam za jakieś 2 lata i kupię kartę z nowej serii...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...