Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Szukam słuchawek nausznych oraz DACa, gdzie będzie można podłączyć mikrofon do 400 zł.

Dotychczas posiadałem SL 681 z integrą, dźwięk był trochę za płaski, zimny. Słuchawki mają służyć do grania w gry, m.in FPS. Wątpię, że w tym przedziale cenowym będą jakieś słuchawki, które będą grały lepiej niż moje dotychczasowe takstary hi-1200, więc poszukuję słuchawek tylko do gier. Posiadam mikrofon Trust Starzz, na integrze go nie używam, bo to jakaś paranoja. Wiem, że do gier ma być głównie dźwięk zimny, ale taki mi nie odpowiada. Bardziej chciałbym coś zrównoważonego. Ciepły raczej odpada.
Chyba lepszym wyborem jest zakup osobno słuchawek i daca, niż wydanie na same słuchawki 400 zł, które będą posiadały mikrofon i dźwiękówkę.

 

Budżet : 400 zł

Czego potrzebujesz? : Słuchawki i DAC

Przeznaczenie : Gry, może czasem jakiś film

Źródło : -
Oczekiwania : Od słuchawek - wygody, w miarę dobrego dźwięku w grach. Od DAC'a - Że będzie dobrze współgrał ze słuchawkami.

 

Dzięki za odpowiedzi :)

 

 

Link to post
Share on other sites

Audiotrak za 350 zł i jakieś tanie słuchawki.

Co do słuchawek to się nie wypowiem. Jedyne słuchawki " w miarę" równe do 100 zł to tylko superluxy 681b przychodzą do głowy, chyba, że po prostu coś mi wypadło.

Edytowane przez neckol
Link to post
Share on other sites

Ciężko to widzę w tym budżecie. Osobiście wziąłbym

 

Fxaudio x3 za 200pln

Isk hp580 za 80pln

 

A do tego kupił sensowny mikrofon typu isk at100.

 

To jednak przekroczy budżet o ok 80pln.

 

Daca z wejściem wysokiej jakości i do tego sluchawek to raczej w tym budżecie tez nie zmieścisz.

 

 

 

Neckol co do za sklep? Jesteś go pewien? Śmierdzi na kilometr wyjebka. Nip i region wskazują firmę z Gorzowa Wlkp. a regulamin podaje siedzibę w Warszawie.

Link to post
Share on other sites

@cooger wyskoczyło mi to wstawiłem. Obczaiłem i usunąłem link. Ponoć jest ok, ale facet zmienia regularnie domenę i rejestruje nową firmę, także chyba rzeczywiście lepiej nie ryzykować.

 

 

Co do autora. Pobaw się w ustawieniach lub dokup jakąś "kartę" pod usb za kilkanaście zł. Ja mam tak zrobione z zalmanem i wszystko pięknie działa.

Link to post
Share on other sites

Mikrofonu za 200 zł nie będę kupował, Trust Starzz mi w 100% wystarczy. :)
Ogólnie te ISK'i wydają się spoko. Tak jak wspominałem wcześniej, posiadam SL, ale dźwięk w prawej słuchawce się urywa. ISKi nie będą miały trochę za dużo basu jak na gry? Pady w ISKach są takie same jak w SL? Ogólnie te superluxy są wygodne, gdyby nie te pady. "Skarpetkowy mod" trochę pomógł, ale nadal odczuwałem lekki dyskomfort przez twarde pady. Jeśli by były takie same, to można by dokupić welury, wtedy myślę, że byłoby ok.

Zastanowię się nad ISKami. A co myślicie o ISK HF 2010? Stockowo mają welury, więc nie trzeba by było nic dokupywać. SL HD 669 raczej odpadają, słyszałem że mają zbyt mocny docisk. A SL 668-B? :)


Nie widzę opcji edycji postu, wiec napiszę nowy, może mi dołączy :)
Chyba zakupię ISK HP-580.  FxAudio X3 będzie wystarczała? Będzie najlepszą kartą w tym budżecie? ISKi kosztują 80 zł, nie musicie podawać daców, które będą na równo z 400 zł :D Chcę, aby słuchawki i mikrofon w miarę dobrze brzmiały, będą napędzane na początku Realtekiem ALC-892. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...