Skocz do zawartości

Duży problem z aktualizacjami


Recommended Posts

w skrócie, przerwałem instalowanie około 170 aktualizacji, przy czym cały proces zajmował ponad 3GB ramu ( mam tylko 4GB) i system już ledwo odpowiadał, teraz połowa aktualizacji widnieje jako “anulowana” , czy coś da się z tym zrobić czy dać sobie spokój z tym, dodam ze nie mam kont w bankach, nie robie i nie bede robić przelewów itd. a poczty uzywam tylko do jednej strony

Link to post
Share on other sites

Jak ich nie zrobisz,możesz mieć różne ,nieciekawe problemy ,praktycznie ze wszystkim (gry,programy)...

w gry nie gram wogóle, a z programów używam tylko przeglądarki, odtwarzacza i prog. do yt, , nawet instalacja przez Wusus Offline nic nie dała jakby to powiedzieć bo dalej w win. update jest to samo co napisałem na początku

Link to post
Share on other sites
przerwałem instalowanie około 170 aktualizacji

 

Czy próba aktualizacji była jednorazowa, czy też próbowałeś aktualizować system kilkukrotnie z tym samym efektem? Jeśli była to próba jednorazowa - próbuj dalej, pozwól Windowsowi pobrać wszystkie aktualizacje. Bo tak jak napisał @jarrino - bez aktualizacji systemu może być wiele nieciekawych problemów...

 

Z własnego doświadczenia mogę też zaproponować, że w sytuacji sporej ilości aktualizacji - czasem przerywałem ich pobieranie poprzez restart komputera (wówczas następowała częściowa aktualizacja systemu, przez co kolejnych aktualizacji było mniej).

 

A nie lepiej by było, żebyś zainstalował sobie Windowsa 10? Parę dni temu jeden z forumowiczów zainstalował nieaktywowanego wcześniej Windowsa 10 z użyciem klucza od Windows 8.1, choć miało się to skończyć 16 stycznia tego roku i najwyraźniej Microsoft pozwala jeszcze na taką bezpłatną aktualizację. Tu jest o tym:

 

http://forum.benchmark.pl/topic/258690-b%C5%82%C4%99dne-dzia%C5%82anie-systemu-ci%C4%85g%C5%82e-problemy/page-2

 

Już i tak raczej prędzej niż później czeka Cię przesiadka na Windows 10, więc może spróbuj się przesiąść na 10 póki jeszcze jest to bezpłatne. 

Edytowane przez rebus
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...