Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Jestem chwilowo zmuszony do użytkowania grafiki Intel 4600HD. 

 

Odpalam grę CSGO i już w menu jeżdżą, pulsują pasy (biało-niebieskie) góra, dół . Gdy dam w opcjach grafiki "Czekaj na synchronizację pionową": Potrójne buforowanie to nie ma tego problemu, lecz wtedy myszka "pływa". Na GTX 1070 nie było problemu. Jest może na to rozwiązanie?

 

@Edit

Coś takiego: 

Edytowane przez klooxoo
Link to post
Share on other sites

Co to jest za monitor, i czy wgrywał najnowsze sterowniki do zintegrowanej karty?

Jesteś pierwszym posiadaczem procesora, bo jeśli odkupywałeś go może ktoś ci sprzedał procesor z zarzniętą grafiką?

Spróbował bym jeszcze na innym złączu /kablu podłączyć monitor.

Sam miałem ten etap kilka miesięcy temu gdy był nowy monitor 144 Hz, a starą kartę trzeba było sprzedać bo się nie wyrabiała, ale nie grałem w nowsze gry, z tego co pamiętam mogłem ustawić 144 Hz gdy monitor był podłączony na DisplayPort oraz 120 Hz na HDMI.

EDIT

Trzeba pamiętać że generalnie karta zintegrowana służy do wyświetlania pulpitu i niczego więcej ponad to.

Edytowane przez MESSER
Link to post
Share on other sites

Monitor: EIZO FS2333

 

Niby najnowsze sterowniki do HD4600 ;).

 

CPU nowe. Z 2 lata temu wszystko normalnie działało na tej integrze. Potem przesiadłem się na GTX 1070 i teraz znowu na integre. Inny system i sterowniki były fakt.

 

Teraz też zmieniłem z DVI-I na D-Sub i to samo.

Link to post
Share on other sites

Zobacz po opcjach w FORIS-ie bo tam sporo było tych funkcji, od Smart Insight/Resolution było jeszcze kilka sprawdzi czy poprawi się obraz włączając /wyłączając je .

Oczywiście podstawowych regulacji nie ma sensu dotykać takich jak jasność kontrast, temperatura barw, gamma, poziom czerni.

Jak to nie pomoże to chyba nie ruszy tematu, niestety nie słyszałem by były alternatywne sterowniki do zintegrowanych kart graficznych Intela ( do kart dźwiękowych są).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...