Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Sprzedam cały pc

ryzen am4 16gb ram GT 1030

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 pszemek233

pszemek233
  • Nowicjusz

• 15 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 09:44

Ogólnie sprzedam to co jest w sygnaturce

Ryzen 5 1600
2x8gb DDR4 Goodram 2133 mhz
MSI B350 Tomahawk
GF 1030
SPC Velo L2 600w
Obudowa Brutus m23
HDD Samsunga jakiś tam 500 gb
Nagrywarka bodajże LG
Dysk SSD Transcenda 128 gb

Procek, mobo, zasilacz, ramy, karta graficzna kupowane w roku 2017. Na te podzespoły i jeszcze na dysk ssd jest gwarancja w owocowym sklepie.
Stan obudowy oceniam na średni, hdd też ma swoje przepracowane ale działa i nie ma bad sektorów.
Na procek, ramy, grafikę, zasilacz, mobo, dysk ssd są pudełka, od obudowy też mam karton.
Ogólnie zbieram na jakiegoś gruzeła do wożenia czterech liter stąd decyzja o sprzedaży.

Złożyłem podobny zestaw i cena nowego wyszła mi około 3000 zł

Moja cena 2100 zł do ewentualnej negocjacji, w Białymstoku jest możliwy odbiór za dopłatą mogę dorzucić monitor.

Komputer nadaje się do pracy czy do gier po dorzuceniu gpu z prawdziwego zdarzenia.

jT9LdEX.jpg

Użytkownik worm edytował ten post 31 styczeń 2018 - 09:46

#2 worm

worm
  • π

• 10811 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 09:46

Na przyszłość:

Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartka musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Moderator / Ekspert działów: Kącik retro komputerów / Pełne zestawienie Ekspertów

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ryzen, am4, 16gb ram, GT 1030

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych