Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Laptop pod stream jako druga maszyna

laptop stream streamowanie obs druga maszyna drugi pc twitch youtube

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 pytles

pytles
  • Bywalec

• 89 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 19:28

Witam, przez rok bawiłem się w streamowanie na twitchu/youtubie na jednym komputerze a dokładniej:
i7 4790k @4,5ghz, 12gb ram 1600mhz, gtx 970 mając dwa monitory i mikrofon na XLR z interfejsem pod usb, ale powoli już mnie denerwowało to jak pożera dużą moc procka encoder x264 bo dbałem o dobrą jakość przy 1080p60 i pomyślałem że ogarnę sobie druga maszynę na której będę streamował i po prostu przechwytywał obraz np. avermedia. Kolega sprzedaje lapka HP Pavilion g7-2207sg z prockiem i7-3632QM 3.2 ghz turbo na którym przetestowałem OBSa i w dobrej jakości użycie procka było na 60 % bez avermedii poza tym też nie mam ogółem laptopa więc nie służył by tylko do streama. Moje pytanie jest takie czy to jest dobry pomysł czy lepiej jako drugą maszynę zastosować jednak stacjonarkę?

• 0

#2 Lubiepiąteczek

Lubiepiąteczek
  • Amator

• 73 postów
  • Miejscowość:Wisła

Napisano 01 luty 2018 - 11:38

Pomysł fajne ale chyba z komputerem wyjdzie taniej i lepiej

Użytkownik Lubiepiąteczek edytował ten post 01 luty 2018 - 11:53

• 0

Acer F5-573G - Intel Core i5-7200U / 8GB DDR4 / NVIDIA GeForce 940MX / SSD Samsung 250GB EVO / Windows 10

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: laptop, stream, streamowanie, obs, druga maszyna, drugi pc, twitch, youtube

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych