Skocz do zawartości

[S] Intel i7-3770K, MSI Z77A-GD65, HyperX DDR3 2 x 4 GB 1600MHz CL9


Recommended Posts

Cześć,

 

Tak jak w tytule mam do sprzedania (właściwie to nie ja, ale zostałem poproszony o pomoc w sprzedaży) procesor Intel Core i7-3770K, płytę główną MSI Z77A-GD65 i 2 komplety (łącznie 4 kości) pamięci Kingston HyperX DDR3 2x4GB 1600MHz CL9 Grey Edition (KHX1600C9D3X2K2/8GX).

 

Podzespoły zostały kupione pod koniec października 2012, więc nie mają już gwarancji (nie jestem pewien jak sprawa z gwarancją wygląda w przypadku pamięci). Wszystkie części używałem do lipca 2016.

 

Procesor od 2-3 lat jest podkręcony do wartości 4,2GHz (wcześniej pracował na taktowaniu bazowym - 3,5GHz). W skład oferty wchodzi również oryginalne pudełko, "boxowe" chłodzenie, instrukcja (jest nawet nalepka na obudowę).

 

Płyta główna u mnie nie sprawiała żadnych problemów, nie słyszałem żeby coś było z nią nie tak. Płyta ma 4 porty SATA 3 (co w ówczesnym czasie nie było częstym widokiem, większość płyt głównych miała 2 porty SATA 3). Do płyty są dołączone wszystkie akcesoria, czyli: 4 kable SATA, zaślepka na porty I/O, giętki mostek SLI, zaślepka na gniazdo procesora i wszystkie instrukcje.

 

Pamięci RAM nie były nigdy podkręcane, były ustawione na 1600MHz (nie pamiętam jakie były ustawione opóźnienia CL).

 

Ceny:

- procesor: 700zł

- płyta główna: 260zł

- pamięci RAM: 170zł (za 1 komplet - 2 kości)

 

Myślę że ceny są do lekkiej negocjacji. Dla osób, które kupią wszystkie podzespoły przewidziany jest upust.

 

X24uL3I.jpg

 

 

 

iQR6Dq2.jpg

 

lItY53p.jpg

 

H4jfVTC.jpg

 

YkzQVuC.jpg

 

AOAOhKy.jpg

 

aziyuZY.jpg

 

dbgOGW2.jpg

 

 

 

Podzespoły są w ciągłym użytku, prawdopodobnie do przyszłego weekendu. Reszta podzespołów widocznych na zdjęciach nie jest na sprzedaż.

 

 

Edit

 

Wszystko sprzedane. Temat do zamknięcia  :zamykamy:

Edytowane przez Martion
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...