Skocz do zawartości

Komputer do gier z używanych i nowych części do 2500 zł


Recommended Posts

Witam, jak w temacie będę składał komputer zarówno z części używanych jak i nowych.Komputer będę używał do grania.Mój budżet to jak w temacie 2500 zł bez systemu operacyjnego i akcesorii. Rozdzielczość mojego monitora to FHD (1920 x 1080 , 16:9).Chciałbym podkręcić procesor ale jeśli taki nie będzie opłacalny i będzie jakiś lepszy bez podkręcania to też może być.Tak samo z kartą graficzną.Moje wymagania są takie aby komputer miał jak najwyższą wydajność w grach. Obudowa,zasilacz i pasta muszą być nowe.Dysk SSD na system tylko będzie i część danych.Zaproponuje cześć podzespołów jakich chciałbym użyć ale jeśli macie swoje propozycje to jestem na nie otwarty.Proszę przy proponowaniu podzespołów o napisanie czy dany podzespół będzie nowy czy używany oraz za jaką cenę około można kupić.

 

 

(NOWE) Obudowa SilentiumPC Brutus M10  - ok. 95 zł

(NOWE) Pasta termoprzewodząca Arctic MX-2 4g  - ok. 16 zł

(NOWE/UŻYWANE) Chłodzenie CPU SilentiumPC Spartan 3 LT - ok. 59 zł nowe

(NOWE/UŻYWANE) Dysk SSD ADATA SU800 128GB - ok. 215 zł nowe

(NOWE) Zasilacz Corsair VS Series 450W -  ok.160 zł 

(NOWE/UŻYWANE , OPCJONALNE) Napęd LG SuperMulti GH24NSD1 RBBB - ok. 49 zł nowe

(UŻYWANE) Pamięć RAM 2x4GB 1600MHz - ok. 180 zł używane

(UŻYWANE) Karta graficzna GTX 1050 Ti OC 4GB - ok.700 zł 

(UŻYWANE) Procesor - nie wiem

(UŻYWANE/NOWE) Płyta główna - nie wiem

Link to post
Share on other sites

Zostaje Ci tutaj około 1000 zł na CPU oraz na mobo. Masz kilka opcji. 

 

Używane i7, nowe i3 (4 rdzenie jak i5) tyle że tutaj droższe pamięci bo to już DDR4. Podobnie tutaj z Ryzenem. 

Jeżeli chodzi o jak największą wydajność w grach, to zamiast 1050 Ti bierz GTX 970. Do tego jakieś używane i5 i tyle. 

 

SSD na SP 920 na MLC, chłodzenie nie wiem czy musisz brać bo możesz jechać na boxie o ile nie kupisz wersji OEM, 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...