Skocz do zawartości

Laptop do 4000-6000 zl dla inzyniera programisty


Recommended Posts

Witam,

Potrzebuję wydajnej maszyny głównie do celów programistycznych (Visual Studio/bazy danych).

Będę chciał go podpiąć pod dwa zewnętrzne monitory za pomocą stacji dokującej lub jeśli nie będzie takiej opcji to żeby miał wejścia 2xHDMI lub 1xHDMI i jako drugi port DVI lub DisplayPort.

 

Chciałbym na pewno, aby laptop miał:

System: Nie musi być bo mam swój Windows 10 Pro

gwarnacja: producenta najlepiejDoor-To-Door, laptop oczywiście jako nowy

16 gb ram ( z mozliwowcia rozbudowy do 32)

Procesor i7 (najlepiej 4 rdzeniowy)

Jak najwiecej portow USB

Port HDMI

portt dvi/diplsayport (nie muszą być jeśli laptop bedzie posiadal stacje dokujaca)

naped DVD

Grafika najlepiej jak dedykowana

kamerka/głosniki (standard)

Możliwość podpięcia pod stację dokującą (byłoby super) jeśli nie to 3-4 porty USB 3.0 muszą być

Matryca 17 cali full HD 1920 i jak wiecej :)

 

Laptop musi być wydajny (będzie głównie leżał na biurku)

 

Jesli chodzi o design to najlepiej biały cos w ala DELL Inspirion... białe aluminium... coś w ala..

 

i teraz fajnie by bylo jakby byl dotykowy 2w1 lub możliwość dotyku (ale nie koniecznie), natomiast jeśli nie to matryca na pewno matowa

 

Marki główne jakie biorę pod uwagę to: DELL, Lenovo, HP, ASUS (tutaj nie mam rozeznania)

 

Co do ceny: wiadomo najlepiej w okolicach 4000-5000 zł, ale jak naprawdę warto do czegoś dołożyć to max 6000 wycisnę.

 

Myślałem o:

Dell Inspiron 5579 i7-8550U 16GB 512SSD IPS
DELL Inspiron 7773 i7-8550U 16G 512SSD MX150

Edytowane przez nighttrain
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...