Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, ostatnio padła mi karta graficzna mi padła, więc postanowiłem zakupić nową. Zastanawiam się nad GTX 1050 Ti, ale nie wiem jakiej firmy wybrać. Jeżeli macie jakieś propozycje to napiszcie ;)

 

Konfiguracja komputera : https://imgur.com/uribsn0

Ja od marca mam MSI 4gb gaming coś tam. Nie narzekam. W benchmarkach w porównaniu do inny firm wychodzi bardzo dobrze

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli 1050 ti to tylko Palit KalmX + 2 wolnoobrotowe wentyle 135mm. 

 

https://www.komputronik.pl/product/398173/palit-geforce-gtx-1050-ti-kalmx-4gb.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=NiePromo

 

Tyle, że 900 pln za 1050 ti tj żart. Ta karta była do kupienia 300 zł taniej jeszcze nie tak dawno. 

 

EDIT: koniecznie 2. kość ramu dokup, bo 4GB (o ile to aktualy konfig) to będzie dławił działanie systemu.

Edytowane przez Rebelmind
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeżeli 1050 ti to tylko Palit KalmX + 2 wolnoobrotowe wentyle 135mm. https://www.komputronik.pl/product/398173/palit-geforce-gtx-1050-ti-kalmx-4gb.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=NiePromo Tyle, że 900 pln za 1050 ti tj żart. Ta karta była do kupienia 300 zł taniej jeszcze nie tak dawno. EDIT: koniecznie 2. kość ramu dokup, bo 4GB (o ile to aktualy konfig) to będzie dławił działanie systemu.
Nie, od MSI wydajniejsze są tylko Gigabyte i Zotac. Warto dodać, ze różnica wynosi mniej niz 1%

 

/ wyłącz podpis z TT / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

Miałem 1050Ti gamingX i jej jedyną wadą jest cena... Na plus cisza (obojętnie czy wentyle się kręcą czy stoją), wysoka jakość wykonania, duży potencjał OC i subiektywnie wygląd (światełka na karcie;) ). Polecam model tej firmy. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam

Nie mogę nigdzie znaleźć jaki jest poziom głośności karty

ASUS GeForce GTX 1050 Ti CERBERUS OC 4GB

Z tego co wiem cicha jest MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4GB bo pod obciążeniem ma około 22dB, ale kosztuje 130zł więcej.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Cerberus to jedna z lepszych cena/jakość jeżeli chodzi o 1050ti. Chłodzenie jest ok, te karty nie są aż tak gorące by musiał nie wiadomo jaki system chłodzenia tam siedzieć - może się okazać, że wentyl z obudowy gorszej jakości będzie głośniejszy.

Link to post
Share on other sites

Cerberus to jedna z lepszych cena/jakość jeżeli chodzi o 1050ti. Chłodzenie jest ok, te karty nie są aż tak gorące by musiał nie wiadomo jaki system chłodzenia tam siedzieć - może się okazać, że wentyl z obudowy gorszej jakości będzie głośniejszy.

Dzięki za informacje. Co do obudowy to mam bardzo dobrą. Wytłumiona i z cichym chłodzeniem. Zasilacz i chłodzenie procka też w miarę przyzwoite. Dlatego nie chciałbym by karta w tym namieszała. Bardziej zależy mi na ciszy niż wydajności. Może ktoś jeszcze coś wie na temat głośności ASUS 1050 Ti CERBERUS?

Edytowane przez felis
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...